Підпільний Стендап / Underground Stand Up

17 жовтня 2018, Ср. 21:00
La La Land Київ, Дніпровська набережна, 7
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Підпільний Стендап / Underground Stand Up у Києві - фото №1 picture
Підпільний Стендап / Underground Stand Up у Києві - фото №2 picture
Підпільний Стендап / Underground Stand Up у Києві - фото №3 picture
Підпільний Стендап / Underground Stand Up у Києві - фото №4 Підпільний Стендап / Underground Stand Up у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап / Underground Stand Up?

1. Авторський гумор
2. Найкращі стендап-коміки Києва
3. Жарти 18+

Підпільний Стендап продовжує відкривати нові місця, де можна почути справжній стендап наживо.

Цього разу чекаємо вас у танцювальному ресторані La La Land. О, цей ресторан може багато! У першу чергу, тут чудова кухня; європейська, азіатська і грузинська. Ну і звичайно ж, гордість ресторану - його атмосфера. Великий простір з музикою і індивідуальністю. Вам тут сподобається!

У цей вечір дарувати настрій будуть:
Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів про метро, фіналіст «Стендап Шоу» на Новому Каналі;
Сергій Липко - двічі переможець шоу «Розсміши коміка»;
Дядя Женя - найстаріший стендап-комік Києва;
Антон Тимошенко - абсолютний переможець шоу «Розсміши коміка»;
Андрій Щегель - лисий і скандальний комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Коміки 2016».

Частиною виступу може стати кожен глядач, просто викрикнувши щось із залу, а далі як понесеться... Підпільний Стендап - це більш камерний і атмосферний вид стендапу, де коміки наживо розкажуть вам все найсмішніше і найсокровенніше.

Схожі події

Підпільний Стендап: XL 24 березня 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Київ, Bel etage від 200 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 24 березня Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати 06 квітня 18:00, Сб 1/8 фіналу Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Вже не хочу 06 квітня 1/8 фіналу Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дизель Шоу Дизель Шоу 2 Події Дизель Шоу 23.04 - 24.04.2019 Мамахохотала Шоу 24 березня 19:00, Нд Мамахохотала Шоу Київ, Freedom Hall від 249 грн. Мамахохотала Шоу Вже не хочу 24 березня Мамахохотала Шоу Freedom Hall Придбати