15 - 16 червня 2019 15:00
Аеродром «Урочище Підгір’я» село Підгір’я, село Підгір’я, Івано – Франківської області, геолокація 48.788337, 24.479155
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

чому варто відвідати фестиваль UNDERHILL 2019?

1. Europian Music Festival.
2. Наймасштабніший фестиваль Західною України.
3. Місце де танцюють вдень і вночі.

На Західній Україні відбудеться масштабний музичний фестиваль Underhill

15-16 червня в селі Підгір'я Івано-Франківської області проходитиме музичний фестиваль Underhill music festival. Міжнародний фестиваль об’єднає різні течії сучасної електронної та поп-музики, виконавців як із України, так і з Європи. У режимі нон-стоп вдень і вночі працюватимуть 3 сцени: Main stage, UnderNight та UnderGround.

Наживо виступатимуть такі відомі вітчизняні виконавці: Оля Полякова, MOZGI, Ivan Navi, Друга Ріка — Druga Rika, Бумбокс, DZIDZIO, СКАЙ/SKAI, Арсен Мірзоян, MamaRika та інші. Ритми сучасної, зокрема, електронної музики на сцені зададуть не тільки такі українські артисти як O. Official, YUKO, ARTBAT, але й відомі європейські музиканти. А саме: два діджея із Великої Британії — James Zabiela та DJ Aphrodite, нідерландський музичний продюсер Ferry Corsten та ізраїльський виконавець Nadav Dagon.

На гостей фестивалю чекає авіашоу від авіаційної команди вищого пілотажу з Латвії Baltic Bees, нічний 3D маппінг, піротехнічне шоу, польоти на літаках та повітряних кулях, унікальне шоу парашутистів, а ще – багато музики. Окрім того, по всій території розташуються фуд-корти та лаунж-зони, де можна буде відпочити у зручних кріслах. Також будуть створені арт-зони з картинами відомих художників та архітектурними творіннями, а кінолюбителі зможуть долучитися до кінопоказів.
Поціновувачі сучасної музики матимуть можливість розміститися на території фестивалю у наметовому містечку із усіма зручностями.

UnderHill music festival проводиться на території приватного аеродрому Урочище Підгір’я. Тут розташується кемпінг та паркінг, а до міста можна буде дістатися завдяки регулярним перевезенням. Локація фестивалю знаходиться у 22-х км від Івано-Франківська.