United Drift Challenge

8 липня 2018, Нд. 12:00
Автодром Чайка Київ, с. Чайки, ул. Антонова 2
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

United Drift Challenge у Києві - фото №1 United Drift Challenge у Києві
United Drift Challenge у Києві - фото №2 United Drift Challenge у Києві афіша
United Drift Challenge у Києві - фото №3 United Drift Challenge у Києві квитки

Про подiю

Чому варто побувати на United Drift Challenge?

1. Дізнатися, що таке справжнє автошоу.
2. Подивитися на кращих пілотів країни і зарубіжжя.
3. Отримати масу вражень!

8 липня на автодромі "Чайка" відбудеться найграндіозніша подія цього літа! Зустрічайте United Drift Challenge (UDC-2018)!

Дрифтинг (він же дрифт) – це місце, де збираються не тільки професіонали цього виду спорту з різних країн, а й новачки і просто любителі. Для деяких із них це стане справжнім відкриттям, ривком і наступним етапом у дисципліні. Таку гучну подію відвідають величезна кількість глядачів, гостей, кожен з яких зможе на собі відчути, що таке автошоу, справжні автомобілі і що таке сам дрифт.

Організатор заходу – UDF (Ukrainian Drift Federation). Міжнародна гоночна траса автодрому "Чайка" є вже звичною для фанатів дрифту в нашій країні, а також для колишнього СНД і ближнього зарубіжжя. З одного боку, небезпечна, з іншого – дуже цікава. Вона не пробачає помилок, і саме тому, шановні гості і, звичайно ж, пілоти, на вас всіх чекає кілька новинок у нашому дрифті. Це змусить вас діставати смартфони набагато частіше, щоб буквально встигати відобразити побачене.

У перегонах беруть участь кращі дрифтери України, Польщі, Білорусі, Литви і так далі. А ще чекайте на сюрпризів! До речі, серед усіх, хто попередньо придбає квиток на concert.ua, ми влаштуємо розіграш. Ви зможете виграти iPhone X від партнера заходу – STYLUS.ua! Для цього потрібно знати номер придбаного квитка. Фотографуйтеся з квитком, ставте теги #спешунадрифт8июля, #дрифтАЙФОН і перемагайте!

Схожі події

Турнір WWFC 12 29 вересня 18:00, Сб Турнір WWFC 12 Палац Спорту, Київ від 49 грн. Турнір WWFC 12 Вже не хочу 29 вересня Турнір WWFC 12 Палац Спорту Придбати Фестиваль швидкості RTR 2018 15 вересня 11:00, Сб Фестиваль швидкості RTR 2018 Автодром Чайка, Київ від 300 грн. Фестиваль швидкості RTR 2018 Вже не хочу 15 вересня Фестиваль швидкості RTR 2018 Автодром Чайка Придбати Ukrainian Touring Championship. Другий етап 01 вересня 13:00, Сб Ukrainian Touring Championship. Другий етап Автодром Чайка, Київ від 120 грн. Ukrainian Touring Championship. Другий етап Вже не хочу 01 вересня Ukrainian Touring Championship. Другий етап Автодром Чайка Придбати Баскетбол. Україна – Іспанія 14 вересня 19:00, Пт Баскетбол. Україна – Іспанія Палац Спорту, Київ від 60 грн. Баскетбол. Україна – Іспанія Вже не хочу 14 вересня Баскетбол. Україна – Іспанія Палац Спорту Придбати