United Drift Challenge

8 липня 2018, Нд. 12:00
Автодром Чайка Київ, с. Чайки, ул. Антонова 2
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

United Drift Challenge у Києві - фото №1 United Drift Challenge у Києві
United Drift Challenge у Києві - фото №2 United Drift Challenge у Києві афіша
United Drift Challenge у Києві - фото №3 United Drift Challenge у Києві квитки

Про подiю

Чому варто побувати на United Drift Challenge?

1. Дізнатися, що таке справжнє автошоу.
2. Подивитися на кращих пілотів країни і зарубіжжя.
3. Отримати масу вражень!

8 липня на автодромі "Чайка" відбудеться найграндіозніша подія цього літа! Зустрічайте United Drift Challenge (UDC-2018)!

Дрифтинг (він же дрифт) – це місце, де збираються не тільки професіонали цього виду спорту з різних країн, а й новачки і просто любителі. Для деяких із них це стане справжнім відкриттям, ривком і наступним етапом у дисципліні. Таку гучну подію відвідають величезна кількість глядачів, гостей, кожен з яких зможе на собі відчути, що таке автошоу, справжні автомобілі і що таке сам дрифт.

Організатор заходу – UDF (Ukrainian Drift Federation). Міжнародна гоночна траса автодрому "Чайка" є вже звичною для фанатів дрифту в нашій країні, а також для колишнього СНД і ближнього зарубіжжя. З одного боку, небезпечна, з іншого – дуже цікава. Вона не пробачає помилок, і саме тому, шановні гості і, звичайно ж, пілоти, на вас всіх чекає кілька новинок у нашому дрифті. Це змусить вас діставати смартфони набагато частіше, щоб буквально встигати відобразити побачене.

У перегонах беруть участь кращі дрифтери України, Польщі, Білорусі, Литви і так далі. А ще чекайте на сюрпризів! До речі, серед усіх, хто попередньо придбає квиток на concert.ua, ми влаштуємо розіграш. Ви зможете виграти iPhone X від партнера заходу – STYLUS.ua! Для цього потрібно знати номер придбаного квитка. Фотографуйтеся з квитком, ставте теги #спешунадрифт8июля, #дрифтАЙФОН і перемагайте!

Схожі події

Турнір WWFC 14 02 березня 18:00, Сб Турнір WWFC 14 Київ, Палац Спорту від 99 грн. Турнір WWFC 14 Вже не хочу 02 березня Турнір WWFC 14 Палац Спорту Придбати Чемпіонат світу з мотокросу 2019 18 травня 11:00, Сб Чемпіонат світу з мотокросу 2019 Буча, СТК Сона мото траса від 100 грн. Чемпіонат світу з мотокросу 2019 Вже не хочу 18 травня Чемпіонат світу з мотокросу 2019 СТК Сона мото траса Придбати Вечір боїв MMA Вечір боїв MMA 10 Подiй Вечір боїв MMA 22.02 - 27.04.2019