15 листопада 2018, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Unlymited?

1. Почути чарівні звуки джазової музики.
2. Ознайомитись із новим крутим колективом.
3. Провести вечір у приємній компанії.

15 листопада в Urban Music Hall виступить Unlymited. Це молодий вітчизняний проект, якому є що розповісти публіці. Unlymited представлять свою дебютну програму з авторських композицій під назвою Lifetime.

Цікаво, що кожна композиція в програмі є ілюстрацією певного періоду життя, який має особливе значення в становленні будь-якої людини як окремої особистості. Так що на концерті вас чекає ціла низка музичних історій, в яких приховані нові етапи усвідомлення і набутий досвід.

Квінтет Unlymited об'єднує в своїй творчості fusion jazz, r'n'b і soul. А особливу сучасність індивідуального стилю приносить використання акустичної концепції та електронних звуків. Віртуозні імпровізації і незвичайні форми поєднуються з речитативом і мелодіями, які просто запам’ятовуються. Саме завдяки такій різноманітності стилістики пісень жирно підкреслюється головна ідея програми Lifetime - відображення спонтанності подій у житті, їх несхожості та емоційного забарвлення.

Музика Unlymited неповторно висловлює весь спектр емоцій, які ми переживаємо в періоди кохання, радості, самобичування, складнощів і насолоди. Приходьте - це буде цікаво.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати