Unlymited

15 листопада 2018, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Unlymited?

1. Почути чарівні звуки джазової музики.
2. Ознайомитись із новим крутим колективом.
3. Провести вечір у приємній компанії.

15 листопада в Urban Music Hall виступить Unlymited. Це молодий вітчизняний проект, якому є що розповісти публіці. Unlymited представлять свою дебютну програму з авторських композицій під назвою Lifetime.

Цікаво, що кожна композиція в програмі є ілюстрацією певного періоду життя, який має особливе значення в становленні будь-якої людини як окремої особистості. Так що на концерті вас чекає ціла низка музичних історій, в яких приховані нові етапи усвідомлення і набутий досвід.

Квінтет Unlymited об'єднує в своїй творчості fusion jazz, r'n'b і soul. А особливу сучасність індивідуального стилю приносить використання акустичної концепції та електронних звуків. Віртуозні імпровізації і незвичайні форми поєднуються з речитативом і мелодіями, які просто запам’ятовуються. Саме завдяки такій різноманітності стилістики пісень жирно підкреслюється головна ідея програми Lifetime - відображення спонтанності подій у житті, їх несхожості та емоційного забарвлення.

Музика Unlymited неповторно висловлює весь спектр емоцій, які ми переживаємо в періоди кохання, радості, самобичування, складнощів і насолоди. Приходьте - це буде цікаво.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Вт Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 799 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати