21 вересня 2018, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт УННВ?

1. Почути думки просунутих хлопців як є, без прикрас.
2. В черговий раз усвідомити: олдскульний хіп-хоп ніколи не втратить своєї популярності.
3. Разом з УННВ виплеснути назовні всі свої приховані емоції.

Зустрічайте: 21 вересня в клубі Atlas - жорсткі хіп-хопери з Білорусі, група Убито, Але Чи не Вами! Без вас нічого не вийде. Приходьте і Качний Atlas разом!

Група УННВ існує не так давно, але вже з виходом першого альбому хлопці завоювали чималу армію фанатів. Crash, MarikMarakesh і Anq навіть не відразу пояснили всім, що означає УНВВ. Головними на той момент стали прямі і чіткі слова, які не відрізнялися прилизаністю і красою.

Але тим вони і подобалися слухачам. Стиль монотонної музики УННВ - RZA і MF Doom. Тексти - без фальші, що називається, життєві. І модні тренди тут ні при чому. А тепер дайте відповідь: якби в один і той же час в вашому місті виступали УННВ і ще хто-небудь, ви б точно пішли на УННВ? Тоді ви - наші хлопці! І цей концерт ніяк не пройде без вашої участі. Чекаємо всіх!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати