21 вересня 2018, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт УННВ?

1. Почути думки просунутих хлопців як є, без прикрас.
2. В черговий раз усвідомити: олдскульний хіп-хоп ніколи не втратить своєї популярності.
3. Разом з УННВ виплеснути назовні всі свої приховані емоції.

Зустрічайте: 21 вересня в клубі Atlas - жорсткі хіп-хопери з Білорусі, група Убито, Але Чи не Вами! Без вас нічого не вийде. Приходьте і Качний Atlas разом!

Група УННВ існує не так давно, але вже з виходом першого альбому хлопці завоювали чималу армію фанатів. Crash, MarikMarakesh і Anq навіть не відразу пояснили всім, що означає УНВВ. Головними на той момент стали прямі і чіткі слова, які не відрізнялися прилизаністю і красою.

Але тим вони і подобалися слухачам. Стиль монотонної музики УННВ - RZA і MF Doom. Тексти - без фальші, що називається, життєві. І модні тренди тут ні при чому. А тепер дайте відповідь: якби в один і той же час в вашому місті виступали УННВ і ще хто-небудь, ви б точно пішли на УННВ? Тоді ви - наші хлопці! І цей концерт ніяк не пройде без вашої участі. Чекаємо всіх!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати