Нереальне Реально

23 лютого 2019, Сб. 09:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 27 грн.
від 27 грн.

Галерея

Нереальне Реально у Києві - фото №1 Нереальне Реально у Києві
Нереальне Реально у Києві - фото №2 Нереальне Реально у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на захід «Нереальное реально»?

1. Мегаподія, яке подарує ключ до успіху в твоєму житті.
2. Можливість долучитися і зробити свій внесок у реалізацію унікального соціального проекту в усьому світі. Проект «Люди Світу» – це передові тенденції комунікацій між людьми.
3. Це подія, яка назавжди змінить твій світогляд, максимально розширить його сприйняття і нагадає тобі про головне для кожного з нас.

Інтенсив «Нереальное реально» – це шлях до трансформації особистості.

На цьому тренінгу найсильніші спікери розкажуть свої нереальні історії, які стали реальністю і змінили їхні життя. Учасники заходу отримають прямі інструкції та кейси з психології, бізнесу, сімейних стосунків. Кошти, зібрані в результаті продажу квитків, підуть на благодійність, а саме – на автономний реабілітаційний центр для дітей.

НАШІ СПІКЕРИ:

Руслана – Народна артистка України, амбасадор чистої енергії у світі, соціальний діяч. Перша українка-переможниця конкурсу «Євробачення». Володарка ордена «За інтелектуальну мужність».

Тема виступу: «Шлях від нереальної мрії до реальної перемоги».

Дмитро Тодорюк – лідер групи «Авіатор».

Розповість про те, як його нереальні ідеї стали реальними хітами України. А також про те, як команда однодумців зібралася в один творчий колектив з армією фанатів по всій Україні і за її межами.

Марк Гінзбург – мільярдер, україно-американський бізнесмен, девелопер, ідеолог технології Блокчейн, громадський діяч, колекціонер.

Тема виступу: «Шлях від нереальної ідеї до реального мільйона».

Дмитро Карпачов – найпродуктивніший сімейний тренер на території України! Ведучий популярних шоу з соціальним ухилом: «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Врятуйте нашу сім'ю».

Тема виступу: «Як дати дитині все без грошей і зв'язків. Як виховати сучасну дитини і не розбалувати. 25 цінних порад».

Ірина Єфремова – коуч міжнародного рівня. Психотерапевт. Спеціаліст із депресій і гармонізації особистості, засновник напряму «Балансотерапія». Криза-експерт. Творець покрокового алгоритму глибокого пізнання себе. Автор 11 психологічних програм. Автор асоціативних карт МАК «Дзеркало душі».

Любосвіта Радалова – жіночий тренер міжнародного рівня. Візіонер. Експерт з розкриття жіночності в сімейних взаєминах і балансу жіночого потенціалу, пробудженню душі і свідомості. Автор исцеляющих курсів і практикумів, які звільняють людей від ілюзій.

Тема виступу: «Як пробудити душу і відчути джерело Абсолюту. Найефективніша практика СОНЦЕ».

Тетяна Русина – автор і ведуча жіночих тренінгів, психолог, коуч, засновниця Міжнародного Жіночого Клубу, письменниця. Відома в усьому світі, має шанувальників більш ніж в 30 країнах.

Тема виступу: «Цінність сім'ї. 10 способів зберегти взаємини і не розлучитися. Як створити щасливу сім'ю за місяць. Інструкція до дії».

Олексій Просєкін і Марина Хмеловська – учні Геше Майкла Роуча. Одні з кращих фахівців у сфері карми менеджменту, організатори фестивалю «Життя як диво», організатори 27 міжнародних івентів із психології. Автори книг-бестселерів.

Тема виступу: «4 перевірених кроки до абсолютного успіху. Закони Всесвіту. Як відрізняти знаки долі від збігів. Таємничі знання, про які ви не знали».

Олена Тараріна – сертифікований навчальний арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії, організатор міжнародних фестивалів у семи країнах світу, автор 24 книг, метафоричних карт, ігор. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук.

Тема виступу: «20 способів підвищення ефективності. 5 способів вимкнути в собі невдаху. 1 перевірений спосіб моментального виходу з депресії».

Зверніть увагу, що на цьому заході відбудеться розіграш однокімнатної квартири за серійними номерами квитків! Більше квитків – більше шансів виграти квартиру.

Також купуючи квиток вартістю від 2500 грн, ви отримуєте подарунковий пакет від спікерів вартістю 350 у.о., а саме:
- покроковий алгоритм глибокого пізнання себе, методологія пошуку персонального балансу «Шлях до себе» (І. Єфремова);
- відеоуроки «Карма на сніданок» + пакет медитацій «Гроші», «Подяка», «Прощення», «Жіночність» / «Мужність» (А. Просєкін і М. Хмеловська);
- тренінг «Ресурсне партнерство» – авторська програма, яка допоможе створити екологічні та ресурсні стосунки в парі (Т. Русіна);
- два квитки на міжнародний фестиваль арт-терапії Art-Praktik (Є. Тараріна);
- трансформації генної пам'яті, програма для жінок «Пробач собі. Ти діва» (Л. Радалова).

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Стань лідером фандрейзингу 20 червня 18:30, Чт Стань лідером фандрейзингу Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Стань лідером фандрейзингу Вже не хочу 20 червня Стань лідером фандрейзингу Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати