Упс! .. Я прийшов

8 лютого 2020, Сб. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Упс!.. Я прийшов»?

1. Побачити іскрометну комедію-притчу.
2. Подивитися постановку за п'єсою талановитого сучасного драматурга Миколи Халезіна.
3. Вам обов'язково захочеться прийти на цю виставу ще раз.

Коли тільки ми приходимо в цей прекрасний світ, ми видаємо радісний вигук: «Усі-усі, дивіться: я прийшов!». Звичайно, ніхто з нас навіть не здогадується і не передбачає, що далі чекає нас на цьому шляху.

Ми даремно не поспішаємо поставити собі найголовніше і нагальне запитання: «А навіщо я прийшов? Заради чого моє існування?». Тому багато хто так і проживає в невіданні своє життя.

Хочете подивитися збоку на себе – порадіти, посміятися і посумувати? Тоді чекаємо вас на виставі Нового українського театру «Упс!.. Я прийшов».

Віталій Кіно, художній керівник театру, виконує в цій постановці головну роль. Вам обов'язково запам'ятається ця сумна комедія і весела казка про наше життя.

Вистава йде російською мовою.
Тривалість – 2 години 50 хвилин (є антракт).

Інші дати

Упс! .. Я прийшов

29 серпня 2020 19:00

Центр мистецтв Новий український театр, Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Перлини світового балету 16 серпня 19:00, Нд Перлини світового балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Перлини світового балету Вже не хочу 16 серпня Перлини світового балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Естрадне шоу-ревю 12 серпня 20:00, Ср Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Одеса, Літній театр від 100 грн. Естрадне шоу-ревю Вже не хочу 12 серпня Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Літній театр Придбати