Закриття сезону. Urban Chamber Orchestra

5 липня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Urban Chamber Orchestra | Закриття сезону

Концерт Urban Chamber Orchestra 5 липня це:

• Закриття другого сезону Urban Music Hall
• Концерт оркестру-резиденту Urban Music Hall, який об'єднав у собі одних з найкращих музикантів Одеси
• Твори - шедеври музики, які не виконувалися в Одесі більше 10 років (серенада для струнних Елгара), авторські версії відомих композицій, прем'єри та сюрприз від UCO

Любі Urban-ловери! Ми хочемо вам подякувати за те, що весь цей час були з нами! Слідкували за новинами, відвідували події та підтримували наші ініціативи. І за те, що закриєте цей сезон також разом з нами. Ви ж не зможете таке пропустити? :)

Згадаємо, яким неймовірним був останній сезон та наслухаємося класичної музики у виконанні неймовірних Urban Chamber Orchestra аж на два місяці вперед! А далі - настпуний сезон, в якому ще більше талановитих музикантів, артистів, цікавих подій, фестивалів та багааато чого іншого.

Urban Chamber Orchestra - оркестр-резидент Urban Music Hall, що об'єднує у собі найкращих музикантів Одеси, концертмейстерів-солістів Національного одеського філармонійного оркестру та учасників квартету "Гармонії світу".

Програма концерту:
Й. С. Бах - Концерт для скрипки з оркестром E-dur BWV 1042 П. I. Чайковський - Andante cantabile. Авторська версiя для вiолончелi та струнних.
Е. Елгар - Серенада для струнниих e-moll op. 20
Iгор Юсiм - Двi босанови для вiолончелi та струнних "Sea, Sun, and the South" ("Море, сонце та пiвдень") "Whenever again" ("Завжди, як знову") Прем'єра в Одесi Популярнi оркестровi мiнiатюри.

Солісти:
Євген Кострицький - скрипка
Сергiй Шольц - вiолончель

Чекаємо на вас в стінах затишного Urban Music Hall!