Подію скасовано

Закриття сезону. Urban Chamber Orchestra

5 липня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Urban Chamber Orchestra | Закриття сезону

Концерт Urban Chamber Orchestra 5 липня це:

• Закриття другого сезону Urban Music Hall
• Концерт оркестру-резиденту Urban Music Hall, який об'єднав у собі одних з найкращих музикантів Одеси
• Твори - шедеври музики, які не виконувалися в Одесі більше 10 років (серенада для струнних Елгара), авторські версії відомих композицій, прем'єри та сюрприз від UCO

Любі Urban-ловери! Ми хочемо вам подякувати за те, що весь цей час були з нами! Слідкували за новинами, відвідували події та підтримували наші ініціативи. І за те, що закриєте цей сезон також разом з нами. Ви ж не зможете таке пропустити? :)

Згадаємо, яким неймовірним був останній сезон та наслухаємося класичної музики у виконанні неймовірних Urban Chamber Orchestra аж на два місяці вперед! А далі - настпуний сезон, в якому ще більше талановитих музикантів, артистів, цікавих подій, фестивалів та багааато чого іншого.

Urban Chamber Orchestra - оркестр-резидент Urban Music Hall, що об'єднує у собі найкращих музикантів Одеси, концертмейстерів-солістів Національного одеського філармонійного оркестру та учасників квартету "Гармонії світу".

Програма концерту:
Й. С. Бах - Концерт для скрипки з оркестром E-dur BWV 1042 П. I. Чайковський - Andante cantabile. Авторська версiя для вiолончелi та струнних.
Е. Елгар - Серенада для струнниих e-moll op. 20
Iгор Юсiм - Двi босанови для вiолончелi та струнних "Sea, Sun, and the South" ("Море, сонце та пiвдень") "Whenever again" ("Завжди, як знову") Прем'єра в Одесi Популярнi оркестровi мiнiатюри.

Солісти:
Євген Кострицький - скрипка
Сергiй Шольц - вiолончель

Чекаємо на вас в стінах затишного Urban Music Hall!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Grand Orchestra. Симфонічний проект 25 грудня 19:00, Ср Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Grand Orchestra. Симфонічний проект Вже не хочу 25 грудня Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеський театр Опери та Балету Придбати