Утьосов ft. Komanda KUSTO | Електро-свінг

6 вересня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Komanda KUSTO — гурт з Одеси, що грає в стилі електро-свінг.

Вже пройшло 90 років з початку творчої діяльності артиста, що так багато своїх пісень присвятив Одесі — Леоніда Утьосова. Urban Music Hall пропонує зустріти цю дату концертом, на якому прозвучать пісні Утьосова, виконані в сучасній обробці в стилі електро-свінг. Такого ваші вуха ще не чули!

У программі хіти Л. Утьосова «У Чёрного моря», «Пролетают года», «Лимончики» та інші. Komanda KUSTO додає ритмічність, танцювальність та сучасні фарби усім відомим хітам, при цьому залишаючи яскравість, гумор та настрій пісень у повному об'ємі.

Склад:

Микола Карабаджак — вокал

Вiталiй Ткачук — гiтара

Максим Кондратьев — контрабас

Олександр Дралов — кларнет

Вiктор Чернев — DJ

Митець живе, поки живуть його пісні!

Чекаємо вас в Urban Music Hall — заспіваємо разом!

Схожі події

OPEN AIR. Pirate Island Нова дата 12 вересня 21:00, Сб OPEN AIR. Pirate Island Київ, Secret Place від 299 грн. OPEN AIR. Pirate Island Вже не хочу 12 вересня OPEN AIR. Pirate Island Secret Place Придбати The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати LINKIN PARK | TRIBUTE SHOW 01 жовтня 19:00, Чт LINKIN PARK | TRIBUTE SHOW Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. LINKIN PARK | TRIBUTE SHOW Вже не хочу 01 жовтня LINKIN PARK | TRIBUTE SHOW Одеська обласна філармонія Придбати Денна вечірка PM з Ata та MLiR 14 червня 16:00, Нд Денна вечірка PM з Ata та MLiR Київ, D12 від 350 грн. Денна вечірка PM з Ata та MLiR Вже не хочу 14 червня Денна вечірка PM з Ata та MLiR D12 Придбати