Побачити Солсбері

5 листопада 2019, Вт. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

В березні минулого року слово «новачок» увірвалося в англійську дійсність, істотно ускладнивши відносини між Росією і Великобританією. Події в Солсбері, протягом року не йдуть з газетних шпальт і з теленовин, до сих пір не знаходили відгуку на театральній сцені. Ми проводимо складний експеримент: випускаємо дві прем'єри одночасно, - англійську і російську версію.

Це велика честь для нас - представити «Побачити Солсбері» англійської аудиторії, і ми дуже раді співпраці з режисером Володимиром Щербанем.

Драматург: Віктор Шендерович

Режисер: Володимир Щербань

Продюсер: Ірина Иоаннесян

Бошіров - Олег Сідорчік

Петров - Олексій Аверкін

Скворцов - Андрій Сидельников

Деменція Петрівна - Алеся Маньковська

Схожі події

Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» 11 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Вже не хочу 11 липня Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Будинок Клоунів Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дон Жуан 08 липня 20:00, Ср Дон Жуан Одеса, Літній театр від 200 грн. Дон Жуан Вже не хочу 08 липня Дон Жуан Літній театр Придбати Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати