Вечеря з дурнем

15 вересня 2020, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Вечеря з дурнем"?

1. Посміятися від душі і зі смаком!
2. Доторкнутися до величної творчості Франсіса Вебера.
3. Гарно провести час.

Харківський Театр МДТ існує понад 15 років, успішно граючи вистави, як на сценах міста, так і щорічно гастролюючи по Україні та в Європі, він завоював величезну кількість шанувальників.

Проєкт театру по праву можна назвати одними з феноменів театрального життя Харкова, особливою рисою яких є експеримент з жанрами та формою. У репертуарі театру все більше з'являється сучасних драматургів від Макдонаха до КЛІМА, всі вистави володіють сильною енергетикою і моментом взаємодії з публікою тут і зараз, здатністю високої імпровізації. До комедійного жанру театр відноситься з особливою обережністю, бо гра комедії — це особливий дар !!!

У цей вечір Ви дізнаєтеся, що таке справжня французька комедія. Ця феноменальна історія Франсіса Вебера популярна в усьому світі, багато театрів зверталися до неї.Уявіть, що сьогодні у вас традиційна вечеря з друзями, обов'язковою умовою якого є необхідність привести з собою ... дурня! Дурень, звичайно, не повинен ні про що здогадатися. Суть такого жарту в тому, щоб розв'язати незвичайному гостеві язика. Той з учасників вечері, хто приведе «кращого» дурня — переможець!

Так було завжди ... .., але не сьогодні! «Особливі обставини» - дружина, котра раптово покинула, моторошний біль в попереку, нав'язливість податкового інспектора так недоречно, зроблять цю вечерю своєрідною!Хто ж кращий дурень, судити Вам!

Режисер: Олексій Райт

Дійові особи:

П'єр Брошан — Олексій Райт
Франсуа Піньон — Богдан Адаменко
Жюст Леблан — Сергій Анипченко
Марлен —Анастасія Довгополова
Крістіна — Єлизавета Любимова
Шеваль —Євген Шинкарьов
Аршамбо — Іван Янченко
За мотивами п'єси Франсіса Вебера «Вечеря дурнів»