В цьому милому старому будинку

16 липня 2019, Вт. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль В цьому милому старому будинку?

1. Дізнатися, наскільки змінилися погляди людей на світ через століття
2. Навчитися цінувати, що маємо
3. Випробувати разом з героями щастя і помріяти

Критики називають цю постановку «спектаклем-казкою», «спектаклем-мрією». На сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - комедія «У цьому милому старому будинку».

В основі вистави - сюжет однойменної п'єси видатного драматурга Олексія Арбузова, відомого своїм умінням проводити тонкий психологічний аналіз людських відносин. Твір, створений на початку минулого століття, актуально і в наш час. І особливо цікаво глядачеві буде подивитися, як же перетворив і переосмислив відому п'єсу сучасний режисер.

Вистава «В цьому милому старому будинку» дійсно дуже життєвий і багато в чому протверезний. Історія його героїв вкотре нагадує нам, що немає математичних формул щастя, його не можна розрахувати і спланувати. А час - воно нещадно, і потрібно навчитися цінувати і берегти те, що маєш тут і зараз.

Одного разу зробивши коханому боляче, героїня п'єси Юлія через деякий час розуміє: помилилася. Але тим сильніше її гіркоту, коли вона дізнається, що кинутий нею чоловік - знову любить і любимо. І навіть їхні спільні діти вітають його нове життя.

Режисер-постановник - Михайло Резнікович.

В ролях: Станіслав Москвін, Дмитро Савченко, Ніна Ніжерадзе, Віктор Алдошин, В'ячеслав Лісенбарт, Юрій Мажуга, Тетяна Назарова, Олена Силантьєва, Віталій Метерчук, Анастасія Дерюгіна, Ангеліна Симонова, Ілля Пономаренко, Володимир Фетисов, Кирило Миколаїв, Катерина Дороніна, Наталія Жук .

Вистава йде в двох діях, тривалість 2 години 30 хвилин.

Схожі події

Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Зроблені в Одесі Зроблені в Одесі 2 Події Зроблені в Одесі 50% на другий 19.02 - 20.02.2020 Кармен-сюїта 08 березня 18:00, Нд Кармен-сюїта Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 120 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 08 березня Кармен-сюїта Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Вій Вій 2 Події Вій 27.02 - 22.03.2020