Коррупция: В красном бархате

10 листопада 2019, Нд. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ?

1. Перший концерт групи «Коррупция» Михайла Крупіна.
2. Відчути камерну атмосферу концерту «В красном бархате».
3. Почути дебютний альбом «Журавли» і нові композиції.

Група "Коррупция" випустила лайв-відео «От боли» і анонсувала перший камерний концерт «В красном бархате».

Чарівний романс «От боли» – це розкішна автентична поезія Михайла Крупіна, в якій кожне слово виткане з почуттів. Нова поетична розповідь нагадує калейдоскоп: в ньому візерунки з ностальгічних спогадів змінюють душевні трагедії, лірика і відчуття нестерпної легкості буття. Раніше група випустила кліп на пісню «В красном бархате» і представила дебютний альбом «Журавли». У ньому десять пісень, як десять років життєвого шляху: з різними історіями і різними героями.

10 листопада – перший камерний концерт «В красном бархате» і можливість почути вишукані авторські пісні групи "Коррупция" про справжнє життя.

Схожі події

Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 990 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати