У цьому будинку все можливо

14 лютого 2020, Пт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

У цьому будинку все можливо в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-14 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на В цьому будинку все можливо на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Найбезглуздіші ситуації, як правило, відбуваються з найближчими людьми, з тими, хто живе з нами під одним дахом. Ну ось згадайте, скільки курйозних випадків відбувалося за все ваше життя під дахом рідного дому, і скільки в його стінах зберігається таких милих секретів?

Вистава «В цьому будинку все можливо» якраз про таких сім'ях, які ведуть задушевні бесіди в перервах між суперечками. Все, втім, як і годиться! Але головне: які б гучними не були сімейні скандали, вони абсолютно не означають, що люди стали один одному чужими - вони можуть веселитися так само голосно! Про всі перипетії, з якими стикаються рідні люди дивіться у виставі, який поставлений за мотивами Еллін Мак Ківер!

Це - неймовірно смішна, легка і динамічна, але в той же час сповнена глибокого сенсу вистава про любов, про сім'ю, про стосунки між найближчими людьми. Це сміх крізь сльози, який дає глибину історії, яка подається на сцені театру. Парадоксальні ситуації, дивні діалоги і повна непередбачуваність.

Кажуть, що коли серця людей знаходяться близько, вони говорять пошепки, а коли серця віддаляються - переходять на крик. Власне, звідси і така різна погода в будь-якому будинку. Безглузді ситуації, цікаві бесіди, цікаві розповіді, вкрай парадоксальні ситуації будуть зіграні Олексієм Богдановичем, Лесею Самаєвої, Тамарою Яценко, Яртемом Ємцова, Анастасією Блажчук, Анжелікою Гирич.

Режисер постановник: Ірина Зільберман.