Вадим Неселовський. Соло на фортепіано

23 травня 2019, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 427 грн.
від 427 грн.

Про подiю

Вадим Неселовський | Соло на фортепіано

Ви є прихильником Leopolis Jazz Fest (Львів)? Або ж довго мріяли потрапити на цей фестиваль та завжди щось заважало? Не біда! Вадим Неселовський був хедлайнером фестивалю і зовсім скоро він виступить в Urban Music Hall. І не треба нікуди їхати!

У виданні "The Los Angeles Times" високо оцінили його "незвичайну гру", а у "The Guardian" назвали "найбільш багатообіцяючим з молодих імпровізаторів". "All About Jazz" визнали надзвичайну універсальність Вадима і назвали його "сильний піаніст та композитор, який по-новому поєднує форму і свободу".

Cвого часу Вадим став наймолодшим студентом, якого було прийнято до Одеської консерваторії. Потім навчався у Вищій музичній школі Ессена (Німеччина), джазову освіту Вадим отримав в престижному коледжі Берклі (Бостон, США).

Вадим настільки вразив тамтешнього віце-президента коледжу Гарі Бертона, що відразу ж був запрошений в його ансамбль "Generation". Вадим став постійним учасником цього колективу, аранжувальником багатьох творів, які виконує Бертон. У 2009-му Вадим отримав запрошення стати штатним викладачем коледжу Берклі. Як пишуть ЗМІ, Неселовський - перший в історії виходець з України, який отримав такий привілей.

А вже зовсім скоро ми з вами зможемо насолодитися неймовірною грою Неселовського в його рідному місті - Одесі! Додайте до приємної травневої погоди неперевершене соло на фортепіано, компанію близьких друзів (таких же поціновувачів джазу, як і ви), і вечір вже перейшов до категорії незабутніх.

Чекаємо на вас - буде дуже джазово!

Схожі події

Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 3 Події «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 13.01 - 17.01.2020