Вадим Неселовський. Соло на фортепіано

23 травня 2019, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 427 грн.
від 427 грн.

Про подiю

Вадим Неселовський | Соло на фортепіано

Ви є прихильником Leopolis Jazz Fest (Львів)? Або ж довго мріяли потрапити на цей фестиваль та завжди щось заважало? Не біда! Вадим Неселовський був хедлайнером фестивалю і зовсім скоро він виступить в Urban Music Hall. І не треба нікуди їхати!

У виданні "The Los Angeles Times" високо оцінили його "незвичайну гру", а у "The Guardian" назвали "найбільш багатообіцяючим з молодих імпровізаторів". "All About Jazz" визнали надзвичайну універсальність Вадима і назвали його "сильний піаніст та композитор, який по-новому поєднує форму і свободу".

Cвого часу Вадим став наймолодшим студентом, якого було прийнято до Одеської консерваторії. Потім навчався у Вищій музичній школі Ессена (Німеччина), джазову освіту Вадим отримав в престижному коледжі Берклі (Бостон, США).

Вадим настільки вразив тамтешнього віце-президента коледжу Гарі Бертона, що відразу ж був запрошений в його ансамбль "Generation". Вадим став постійним учасником цього колективу, аранжувальником багатьох творів, які виконує Бертон. У 2009-му Вадим отримав запрошення стати штатним викладачем коледжу Берклі. Як пишуть ЗМІ, Неселовський - перший в історії виходець з України, який отримав такий привілей.

А вже зовсім скоро ми з вами зможемо насолодитися неймовірною грою Неселовського в його рідному місті - Одесі! Додайте до приємної травневої погоди неперевершене соло на фортепіано, компанію близьких друзів (таких же поціновувачів джазу, як і ви), і вечір вже перейшов до категорії незабутніх.

Чекаємо на вас - буде дуже джазово!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати