16 грудня 2018, Нд. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Вагоновожатые?

1. Почути живу (!) електронну музику
2. Вивчити кілька різких і влучних цитат із нових пісень
3. Зануритись в арт-андеграунд тут і зараз

Вагоновожатые презентують новий альбом «Референс»!

Цього року Вагоновожатые якось несподівано майже зникли з радарів. На пальцях однієї руки можна порахувати виступи в новому сезоні. Традиційний київський концерт, виступ на підтримку політв'язнів, декілька сетів на фестивалях та живий супровід фільму «Ордер на арешт».

Але згодом стало відомо, що пауза спланована та дужа плідна. Колектив навмисно ізолювався, щоб без відриву попрацювати над новим матеріалом. Зима, кінець весни, літо… ми терпляче чекали, поки пройде період пошуків нових тем, нового звуку, репетицій, запису та зведення. І ось нарешті Вагоновожатые відсалютували про фіналізацію цього кропіткого процесу. Новий альбом має назву «Референс» і з’явиться в листопаді.

Складається він з десяти нових треків, з яких лише декілька лунали на концертах. Презентація «Референсу» відбудеться 16 грудня у клубі Atlas. Початок о 20.00. В програмі прем’єри, сюрпризи, новий мерч і, звісно, допоміжні референси, з якими нова програма «старічуль» стане ще більш близькою і дохiдливою.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати