16 грудня 2018, Нд. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Вагоновожатые?

1. Почути живу (!) електронну музику
2. Вивчити кілька різких і влучних цитат із нових пісень
3. Зануритись в арт-андеграунд тут і зараз

Вагоновожатые презентують новий альбом «Референс»!

Цього року Вагоновожатые якось несподівано майже зникли з радарів. На пальцях однієї руки можна порахувати виступи в новому сезоні. Традиційний київський концерт, виступ на підтримку політв'язнів, декілька сетів на фестивалях та живий супровід фільму «Ордер на арешт».

Але згодом стало відомо, що пауза спланована та дужа плідна. Колектив навмисно ізолювався, щоб без відриву попрацювати над новим матеріалом. Зима, кінець весни, літо… ми терпляче чекали, поки пройде період пошуків нових тем, нового звуку, репетицій, запису та зведення. І ось нарешті Вагоновожатые відсалютували про фіналізацію цього кропіткого процесу. Новий альбом має назву «Референс» і з’явиться в листопаді.

Складається він з десяти нових треків, з яких лише декілька лунали на концертах. Презентація «Референсу» відбудеться 16 грудня у клубі Atlas. Початок о 20.00. В програмі прем’єри, сюрпризи, новий мерч і, звісно, допоміжні референси, з якими нова програма «старічуль» стане ще більш близькою і дохiдливою.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати