вакханки

18 квітня 2019, Чт. 18:15
Театр ТЕО Одеса, Військовий узвіз, 18
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

вакханки в Одесі - фото №1 вакханки в Одесі
вакханки в Одесі - фото №2 вакханки в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Вакханки»?

1. Сучасний театр 18+
2. Несподіване дійство
3. Жива музика

Про смертний! Якщо небо ти знехтував,
Поглянувши на цю смерть, в богів увіруй!
Евріпід «Вакханки»

Новий проект театрального простору ТЕО - драматично-хореографічно-музично-медіа-візуальний спектакль-перформанс «Вакханки».

В основі вистави лежить одна з основних давньогрецьких трагедій Евріпіда, написана 2424 роки тому. Трагедія розробляє міф про Діоніса, бога виноробства і продуктивних сил природи. Цей молодий бог приїжджає на свою батьківщину в Фіви, щоб встановити свій культ, але зустрічає опір з боку царя Пенфея, який вважає новий культ аморальним.

Зіштовхуючи з метаморфозами і звіриними інстинктами, що знаходяться в кожному з нас, вивертаючи людини навиворіт, Діоніс веде своїх героїв по нескінченному шляху пізнання себе істинного через екстаз.

Дія перенесена в сучасні реалії, основні події вистави відбуваються в сучасній релігійній секті і андеграундному нічному клубі «DIONYS! SOS!». Сценографія, що перетворює весь простір театру в нічний клуб з чинним для глядачів баром і танцполом, сучасна хореографія, еклектика актуальних музичних напрямків (TECHNO, IDM, AMBIENT, LIVE ELECTRO ACOUSTIСS) і шаманських ритуалів різних народів світу, виконуваних наживо, а також актуальні питання, поставлені в древньому тексті - все це покликане включити уяву глядача для входу в містерію і співвіднесення його особистого досвіду з ідеєю твору.

Режисер - Дмитро Костюмінскій
Композитор - Олексій Ретинський
Музичний директор - Ігор Завгородній
Жива музика - Сергій Головін, Ігор Завгородній, Євген Баль
Продюсер - Юлія Юн

Діоніс (Бог) - Андрій Утенков, Дмитро Ярошенко
Пенфей (син Агавою, пастор) - Іван Макаренко, Євген Баль
Агава (мати Пенфея, настоятелька) - Надія Марченко
Теодора (друга мати Пенфея, помічниця настоятельки) - Аліса Янг
Хор / Вакханки (сестри / дружини громади) - Єрофєєв - Лілія Антоніссен; Любов - Марина Разоренова; Інга - Галя Мігутская; Фрина - Таня Дедю; Грета - Катерина Гомбковская; Персефона - Даша Леві; Ясна - Наталя Байбарза; Мері - Ірина Желяева
Тіресій (Фавн, Бармен) - Євген Баль

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019