Валентин Куба

28 травня 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Валентина Куби?

1. Наживо почути кращі шлягери шансоньє.
2. Поринути в приємну атмосферу ностальгії.
3. Не пропустити перший концерт музиканта в Києві.

Вперше в Києві! На численні прохання – оксамитовий голос Одеси – Валентин Куба!

Голос, який підкорив Україну! Його обожнюють за щирість і професіоналізм. Його пісні про вірну чоловічу дружбу, кохання, Одесу, мрії і просто про життя.

28 травня в Жовтневому Палаці відбудеться унікальний концерт знаменитого одеського шансоньє Валентина Куби! Це перший виступ відомого музиканта в Києві!

Спеціально для киян і гостей столиці Валентин Куба готує ексклюзивну програму, де прозвучать вже народні хіти Леоніда Утьосова, Марка Бернеса, одеські шлягери «Мурка», «Хава Нагіла», «7:40», «Лимончики» і багато інших. Звичайно, не обійдеться без авторських пісень артиста в стилі 40-50-х років.

Компанію Валентину Кубі на сцені складуть його давні друзі – клезмер- бенд «Мамині Діти». Так як ці хлопці виконують єврейські, молдавські, циганські, грецькі, українські пісні – не може ніхто.

Кожен концерт Валентина Куби просякнутий особливою атмосферою і неймовірними емоціями. Його оксамитовий голос – уособлення музичної культури Одеси. Цьому прекрасному артисту властиві не тільки привабливий тембр голосу, але і неповторний стиль, щирість, чуттєвість і природний артистизм. Додайте до цього ще неймовірні чарівність і теплоту душі геніального Валентина Куби – і ви зрозумієте, чому глядачі, що одного разу побували на його концерті, стають його шанувальниками назавжди!

Куба – володар Гран-прі на фестивалі «Вольная гавань» (Одеса). Його диск «Я из Одессы блатной повеса», приніс йому широку популярність у колекціонерів. Куба написав гімн футбольної команди «Чорноморець», а також музику для фільму «Переможець». Склав альбом пісень для Олега Маркова під назвою «Голуби».

Зараз музикант готується до випуску нового альбому, а також планує серію концертів по Україні, Німеччині, на Кіпрі та іншими країнам далекого і ближнього зарубіжжя.

Проведіть вечір справжньої музики й емоцій у компанії з Валентином Кубою!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати