Валентин Куба

25 травня 2019, Сб. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Валентина Куби?

1. У творчості артиста живе дух Одеси.
2. Виконавець підготував спеціальну програму, в якій прозвучать авторські пісні та хіти минулих років.
3. Не обійдеться без сюрпризів!

Святковий концерт Валентина Куби в Літньому театрі «Морвокзал»!

Голос, який підкорив Україну! Його обожнюють за щирість і професіоналізм. Його пісні про вірну чоловічу дружбу, кохання, Одесу, мрії і просто про життя.

25 травня Валентин Куба на сцені Літнього театру «Морвокзал» відсвяткує свій ювілейний ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ разом з одеситами і гостями міста! Відомий одеський шансоньє готує ексклюзивну святкову програму, де прозвучать вже народні хіти Леоніда Утьосова, Марка Бернеса, одеські шлягери «Мурка», «Хава Нагіла», «7:40», «Лимончики» і багатьох інших. Звичайно, не обійдеться без авторських пісень артиста в стилі 40-50-х років.

Компанію Валентину Кубі на сцені складуть його давні друзі - клезмер- бенд «Мамині Діти». Так як ці хлопці виконують єврейські, молдавські, циганські, грецькі, українські пісні - не може ніхто.

Кожен концерт Валентина Куби просякнутий особливою атмосферою і неймовірними емоціями. Його оксамитовий голос - уособлення музичної культури Одеси. Цьому прекрасному артисту властивий не тільки привабливий тембр голосу, але і неповторний стиль, щирість, чуттєвість і природний артистизм.

Куба - володар Гран-прі на фестивалі «Вільна гавань» (Одеса). Його диск «Я з Одеси блатний гульвіса», приніс йому широку популярність у колекціонерів. Куба написав гімн футбольної команди «Чорноморець», а також музику для фільму «Переможець».

Святковий концерт Валентина Куби на березі Чорного Моря - таке неможливо пропустити!

25 травня, Літній театр «Морвокзал»!

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати