Валентин Куба

25 травня 2019, Сб. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Валентина Куби?

1. У творчості артиста живе дух Одеси.
2. Виконавець підготував спеціальну програму, в якій прозвучать авторські пісні та хіти минулих років.
3. Не обійдеться без сюрпризів!

Святковий концерт Валентина Куби в Літньому театрі «Морвокзал»!

Голос, який підкорив Україну! Його обожнюють за щирість і професіоналізм. Його пісні про вірну чоловічу дружбу, кохання, Одесу, мрії і просто про життя.

25 травня Валентин Куба на сцені Літнього театру «Морвокзал» відсвяткує свій ювілейний ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ разом з одеситами і гостями міста! Відомий одеський шансоньє готує ексклюзивну святкову програму, де прозвучать вже народні хіти Леоніда Утьосова, Марка Бернеса, одеські шлягери «Мурка», «Хава Нагіла», «7:40», «Лимончики» і багатьох інших. Звичайно, не обійдеться без авторських пісень артиста в стилі 40-50-х років.

Компанію Валентину Кубі на сцені складуть його давні друзі - клезмер- бенд «Мамині Діти». Так як ці хлопці виконують єврейські, молдавські, циганські, грецькі, українські пісні - не може ніхто.

Кожен концерт Валентина Куби просякнутий особливою атмосферою і неймовірними емоціями. Його оксамитовий голос - уособлення музичної культури Одеси. Цьому прекрасному артисту властивий не тільки привабливий тембр голосу, але і неповторний стиль, щирість, чуттєвість і природний артистизм.

Куба - володар Гран-прі на фестивалі «Вільна гавань» (Одеса). Його диск «Я з Одеси блатний гульвіса», приніс йому широку популярність у колекціонерів. Куба написав гімн футбольної команди «Чорноморець», а також музику для фільму «Переможець».

Святковий концерт Валентина Куби на березі Чорного Моря - таке неможливо пропустити!

25 травня, Літній театр «Морвокзал»!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати