Валерій Меладзе

8 листопада 2020, Нд. 19:00
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Галерея

Валерій Меладзе в Одесі - фото №1 Валерій Меладзе в Одесі
Валерій Меладзе в Одесі - фото №2 Валерій Меладзе в Одесі афіша

Про подiю

Валерій Меладзе виступить з концертом в Одесі 8 листопада 2020 року в 19.00 в Музкомедії.

Чому варто піти на концерт Валерія Меладзе?

1. Один з останніх романтиків нашої сцени повертається в Україну!
2. Кожна пісня співака - це невелике оповідання про людські взаємини.
3. Прізвище Меладзе вже давно і міцно асоціюється з музикою, це вже свого роду бренд.

Валерій Меладзе повертається до Одеси!

Талановитий, витончений, унікальний - саме такими епітетами нагороджують шанувальники співака. За трепетний і душевний стиль виконання Валерія Меладзе нерідко називають «останнім романтиком». До речі, саме таку назву носив один з його альбомів.

У Валерія Меладзе неповторний стиль і, звичайно ж, приголомшливі вокальні дані, яке завжди заворожують шанувальників. За свій творчий шлях, який триває вже більше чверті століття, співак дав кілька тисяч концертів. Його композиції підкорювали найавторитетніші хіт-паради.

МУЗИЧНА КАР'ЄРА І РЕПЕРТУАР СПІВАКА ВАЛЕРІЯ МЕЛАДЗЕ

З самого початку музичної кар'єри Валерія Меладзе автором майже всіх його пісень є старший брат співака - Костянтин Меладзе. «Сера», «Красиво», «Я не можу без тебе», «Салют, Віра!», «Небеса», «Любов і чумацький шлях» - ось далеко не повний перелік хітів, які подарував нам творчий тандем. Величезна кількість музичних премій і нагород - яскраве свідчення успішності і народної любові. Брати Меладзе стали справжнім брендом, що асоціюється з якісним вокалом, красивими аранжуваннями і наповненими глибоким змістом композиціями.

Репертуар Валерія Меладзе надихає людей щирими емоціями, чіпати до найпотаємніших глибин душі. Його стиль завжди бездоганний, як в плані виконавської таланту, так і зовнішнього вигляду. Переконатися в цьому зможе кожен, відвідавши концерт «останнього романтика» 8. листопада 2020 року в 19.00 в музкомедії. Купуйте квитки на виступ Валерія Меладзе вже зараз. Вибирайте кращі місця в партері або на балконі. Зручну схему і ціни ви знайдете на сайті Concert.ua.