Валерій Жидков

1 грудня 2018, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ Валерія Жидкова?

1. Чудовий автор не часто балує нас авторськими вечорами. Не можна пропустити такий ексклюзив.
2. Іронія і гумор Валерія Жидкова дарують потужний заряд позитиву і роблять життя простішим.
3. Вміти посміятися над собою - значить мати здорове почуття гумору.

А ви замислювалися про релігію, питання буття, секс, дружбу, кохання? Звичайно ж!

Цікаво, ваші думки збігаються з одним з авторів Студії «Квартал 95» Валерія Жидкова? Пропонуємо перевірити, чи так це, в новій прем'єрній програмі «#ГуднайтШоу». Після показу нового однойменного вечірнього шоу Валерія Жидкова на каналі «1+1», який набрав дуже позитивні відгуки і рейтинги, з'явилося бажання перенести його на велику концертну сцену.

1 грудня, з приходом зими, Валерій Жидков знайшов ідеальне рішення для гарного теплого вечора в компанії з розумним і інтелігентним київським глядачем у залі МЦКМ («Жовтневому палаці»). Запрошуємо вас стати учасниками нового #ГуднайтШоу. І цей вечір у вас дійсно буде добрим і вдалим!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати