Валерій Жидков

7 жовтня 2018, Нд. 19:00
ККЗ «Ювілейний» Херсон, вул. Перекопська, 13
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на гумористичний концерт Валерія Жидкова?

1. Насолодитися тонкою іронією і несподіваними жартами.
2. Продовжити життя, заливаючись від сміху.
3. Подивитися виступ одного з кращих гумористів країни.

Валерій Жидков по праву носить звання одного з найталановитіших і яскравих представників серед авторського цеху студії "Квартал 95".

Він є автором і ведучим розважальної програми "Чістоньюз" (канал "1 + 1"). Крім цього, Валерій - співведучий в телешоу "Вечірній Київ". Відома фраза: "У кожному жарті є частка правди". А ось Валерій Жидков повністю впевнений в тому, що це в будь-який правді є тільки частка жарту. І саме тому нова сольна програма артиста під назвою "Про все" сповнена гумору та іронії! Вона доводить, що не можна серйозно ставитися до всього, що оточує нас: від простих і дрібних побутових негараздів до найбільших глобальних проблем.

Так, що програма "Про все" вражає різноманітністю тем: любов, спорт, кіно, космос ... А головне - вона про нас з вами, про людей. Адже людина - не тільки найдосконаліше і дивна істота на всій планеті, але і найбільш смішне і незрозуміле. Наша здатність сміятися - то, ніж люди відрізняються від тварин. Так що приходьте 7 жовтня в ККЗ "Ювілейний", щоб повною мірою насолодитися цією здатністю! Чекаємо всіх на сольному авторському концерті Валерія Жидкова з новою програмою!

Схожі події

Stand Up in UA: Дмитро Романов 30 листопада 19:00, Пт Stand Up in UA: Дмитро Романов Палац культури КПІ, Київ від 200 грн. Stand Up in UA: Дмитро Романов Вже не хочу 30 листопада Stand Up in UA: Дмитро Романов Палац культури КПІ Придбати Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 9 Подiй Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 18.12 - 28.12.2018 Слава Комиссаренко Слава Комиссаренко 2 Події Слава Комиссаренко 14.12 - 15.12.2018 Валерій Жидков 01 грудня 19:00, Сб Валерій Жидков МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Валерій Жидков Вже не хочу 01 грудня Валерій Жидков МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати