Валерій Жидков

7 жовтня 2018, Нд. 19:00
ККЗ «Ювілейний» Херсон, вул. Перекопська, 13
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на гумористичний концерт Валерія Жидкова?

1. Насолодитися тонкою іронією і несподіваними жартами.
2. Продовжити життя, заливаючись від сміху.
3. Подивитися виступ одного з кращих гумористів країни.

Валерій Жидков по праву носить звання одного з найталановитіших і яскравих представників серед авторського цеху студії "Квартал 95".

Він є автором і ведучим розважальної програми "Чістоньюз" (канал "1 + 1"). Крім цього, Валерій - співведучий в телешоу "Вечірній Київ". Відома фраза: "У кожному жарті є частка правди". А ось Валерій Жидков повністю впевнений в тому, що це в будь-який правді є тільки частка жарту. І саме тому нова сольна програма артиста під назвою "Про все" сповнена гумору та іронії! Вона доводить, що не можна серйозно ставитися до всього, що оточує нас: від простих і дрібних побутових негараздів до найбільших глобальних проблем.

Так, що програма "Про все" вражає різноманітністю тем: любов, спорт, кіно, космос ... А головне - вона про нас з вами, про людей. Адже людина - не тільки найдосконаліше і дивна істота на всій планеті, але і найбільш смішне і незрозуміле. Наша здатність сміятися - то, ніж люди відрізняються від тварин. Так що приходьте 7 жовтня в ККЗ "Ювілейний", щоб повною мірою насолодитися цією здатністю! Чекаємо всіх на сольному авторському концерті Валерія Жидкова з новою програмою!

Схожі події

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко 15 березня 19:00, Пт Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Вже не хочу 15 березня Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Палац культури КПІ Придбати Підпільний Стендап: XL 24 лютого 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Київ, Bel etage від 200 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 24 лютого Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! 09 березня 20:00, Сб Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! Одеса, Будинок Клоунів від 209 грн. Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! Вже не хочу 09 березня Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! Будинок Клоунів Придбати Фестиваль Київської Ліги Сміху 03 березня 18:00, Нд Фестиваль Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Фестиваль Київської Ліги Сміху Вже не хочу 03 березня Фестиваль Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати