25 липня 2018, Ср. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ Валерія Жидкова?

1. Чудовий автор не часто балує нас авторськими вечорами. Не можна пропустити такий ексклюзив.
2. Іронія і гумор Валерія Жидкова дарують потужний заряд позитиву і роблять життя простішим.
3. Вміти посміятися над собою - значить мати здорове почуття гумору.

25 липня в концертному залі Морвокзалу - один з улюблених авторів студії «Квартал 95» Валерій Жидков з новою програмою «Про все...». Не пропустіть найяскравішу гумористичну подію літа!

Валерій Жидков добре відомий українським глядачам не тільки участю у випусках «Вечірнього Кварталу». Він також є ведучим програми «Чистоньюз» на каналі 1+1, а також співведучим шоу «Вечірній Київ». А в новій сольній програмі «Про все...» Валерій розповість про найцікавіше з нашого життя і покаже, як можна сміятися над проблемами - побутовими та світовими. Адже ставитися до всього зі здоровою іронією - це запорука гарного настрою щодня.

«Про все...» - це про спорт і кіно, кохання і про нас з вами. Посміятися над усім запрошує талановитий гуморист, не відмовте собі в такому задоволенні.

До зустрічі!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати