Валерій Меладзе

10 листопада 2020, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 799 грн.
від 799 грн.
Обрати квиток

Галерея

Валерій Меладзе у Києві - фото №1 Валерій Меладзе у Києві
Валерій Меладзе у Києві - фото №2 Валерій Меладзе у Києві афіша
Валерій Меладзе у Києві - фото №3 Валерій Меладзе у Києві квитки

Про подiю

Валерій Меладзе виступить з концертом в Києві 10 листопада 2020 року в 19.00 в Палаці Україна.

Чому варто піти на концерт Валерія Меладзе?

1. Один з останніх романтиків нашої сцени повертається в Україну!
2. Кожна пісня співака - це невелика розповідь про людські стосунки.
3. Прізвище Меладзе вже давно і міцно асоціюється з музикою, це вже свого роду бренд.

Валерій Меладзе повертається до Києва!

Талановитий, витончений, унікальний - саме такими епітетами нагороджують шанувальники співака. За трепетний і душевний стиль виконання Валерія Меладзе нерідко називають «останнім романтиком». До речі, саме таку назву носив один з його альбомів.

У Валерія Меладзе неповторний стиль і, звичайно ж, приголомшливі вокальні дані, яке завжди заворожують шанувальників. За свій творчий шлях, який триває вже більше чверті століття, співак дав кілька тисяч концертів. Його композиції підкорювали найавторитетніші хіт-паради.

МУЗИЧНА КАР'ЄРА І РЕПЕРТУАР СПІВАКА ВАЛЕРІЯ МЕЛАДЗЕ

З самого початку музичної кар'єри Валерія Меладзе автором майже всіх його пісень є старший брат співака - Костянтин Меладзе. «Сера», «Красиво», «Я не могу без тебя», «Салют, Вера!», «Небеса», «Любовь и млечный путь» – далеко не повний перелік хітів, які подарував нам творчий тандем. Величезна кількість музичних премій і нагород – яскраве свідчення успішності і народної любові. Брати Меладзе стали справжнім брендом, що асоціюється з якісним вокалом, красивим аранжуванням і наповненими глибоким змістом композиціями.

Репертуар Валерія Меладзе надихає людей на щирі емоції, торкається найпотаємніших глибин душі. Його стиль завжди бездоганний, як в плані таланту виконавця, так і зовнішнього вигляду. Переконатися в цьому зможе кожен, відвідавши концерт «останнього романтика» 10 листопада 2020 року в 19.00 в Палаці Україна в Києві. Купуйте квитки на виступ Валерія Меладзе вже зараз. Обирайте найліпші місця в партері або на балконі. Зручну схему і ціни ви знайдете на сайті Concert.ua.

Артисти