Валерій Жидков

5 квітня 2019, Пт. 19:00
ККЗ «Ювілейний» Херсон, вул. Перекопська, 13
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виступ Валерія Жидкова?

1. Чудовий автор не часто балує нас авторськими вечорами. Не можна пропустити такий ексклюзив.
2. Іронія і гумор Валерія Жидкова дарують потужний заряд позитиву і роблять життя простіше.
3. Вміти посміятися над собою - значить мати здорове почуття гумору.

У ньому комік в формі діалогу з глядачем з властивим йому гумором, розкриває такі теми як політика, актуальні новини, культура, відносини між чоловіком і жінкою.

Валерій Жидков відомий як «Тамбовський Вовк». Сценарист, автор програми «Квартал-95», співавтор і со-ведучий телевізійних програм «ЧістоNEWS», «Пороблено в Україні», «Вечірній Київ», колишній учасник КВК команд «Тамбовські вовки», «Тапкіни діти», «95 квартал» .

Подаруйте собі та своїм близьким вечір гумору і прекрасного настрою. До зустрічі!

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати