Варшавська мелодія 2

26 січня 2020, Нд. 19:00
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Варшавська мелодія 2 в Одесі! Чекаємо вас 2020-01-26 о 19:00 на майданчику Театр музкомедії, Одеса.
Ви можете купити квитки на Варшавська мелодія 2 на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Або замовте на сайті і заберіть на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі.

Чому варто піти на виставу «Варшавська мелодія»?

1. «Варшавська мелодія» вже багато років поспіль збирає незмінні аншлаги.
2. Чудова Ада Роговцева називає роль у виставі головною подією у своїй акторській біографії.
3. Зворушлива історія любові нікого не залишить байдужим.

26 січня в театрі Музкомедії - легендарний спектакль «Варшавська мелодія» з незрівнянною Адою Роговцевою у головній ролі. Обов'язково приходьте!

Постановка, створена за мотивами п'єси Леоніда Зоріна, десятки років не сходить з театральних підмостків, залучаючи тисячі вдячних глядачів. Популярність вистави продовжує зростати, бо свідчить про високий рівень акторської майстерності артистів і актуальності тем, які піднімаються в постановці.

Сьогодні «Варшавська мелодія» - це шедевр, створений завдяки чудовій режисурі за участю великої актриси і її талановитих партнерів. Це щира і хвилююча історія драматичних відносин винороба Віктора і польської студентки Гелі. Це розповідь про любов, яка не принесла молодим людям щастя. Але зустріч через 40 років знову може змінити долі героїв. Чи станеться це? А може, Геля вже знайшла свою долю? І чи будуть відповіді на всі складні питання у виставі? Приходьте і самі все дізнаєтеся. Фінал не залишить байдужим.

Чекаємо Вас!