Варшавська мелодія 2

5 червня 2019, Ср. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Варшавська мелодія»?

1. «Варшавська мелодія» вже багато років поспіль збирає незмінні аншлаги.
2. Чудова Ада Роговцева називає роль у виставі головною подією у своїй акторській біографії.
3. Зворушлива історія любові нікого не залишить байдужим.

5 червня в театрі Музкомедії - легендарний спектакль «Варшавська мелодія» з незрівнянною Адою Роговцевою у головній ролі. Обов'язково приходьте!

Постановка, створена за мотивами п'єси Леоніда Зоріна, десятки років не сходить з театральних підмостків, залучаючи тисячі вдячних глядачів. Популярність вистави продовжує зростати, бо свідчить про високий рівень акторської майстерності артистів і актуальності тем, які піднімаються в постановці.

Сьогодні «Варшавська мелодія» - це шедевр, створений завдяки чудовій режисурі за участю великої актриси і її талановитих партнерів. Це щира і хвилююча історія драматичних відносин винороба Віктора і польської студентки Гелі. Це розповідь про любов, яка не принесла молодим людям щастя. Але зустріч через 40 років знову може змінити долі героїв. Чи станеться це? А може, Геля вже знайшла свою долю? І чи будуть відповіді на всі складні питання у виставі? Приходьте і самі все дізнаєтеся. Фінал не залишить байдужим.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати