Вар'єте "РОЯЛЬ"

29 жовтня 2019, Вт. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 490 грн.
від 490 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати Вар'єте "РОЯЛЬ"?

1. Вар’єте “РОЯЛЬ” - нове вишукане, відверте та видовищне шоу для дорослих!Тільки 21+!
2. “РОЯЛЬ” - це більше ніж dinner show, це нова культурна традиція Києва.
3. Зручне крісло, містична напівтемрява, атмосфера класичних вар’єте початку 20-го століття - так розпочинається незабутній вечір з шоу “РОЯЛЬ”.

Caribbean Club Concert-Hall презентує вар’єте “РОЯЛЬ”.

Переступаючи поріг клубу, кияни та гості міста на один вечір занурюються у перформанс-провокацію.
Вперше в Україні глядачам пропонують аналог паризьких легендарных кабаре.Шик, стиль, яскраві костюми, оригінальні декорації та зваблива постановка.

У театралізований сюжет перформансу вплетені музичні номери та інтерактивна комунікація з гостями. Це жива і відверта гра з вигадливим сюжетом, яка перетворюється в новий та неповторний твір.Жодної пошлості чи вульгарщини! Витончена сексуальність та легкий еротизм - наша відповідь буденним стресам та брутальній реальності. Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов. Він відомий своїм особливим відчуттям музики та нестандартним підходом.

Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. Олексій створює аранжування для популярних українських та закордонних артистів. Як музикант бере участь у камерних колективах, біг-бендах та оркестрах. Він є бенд-лідером декількох проектів та має колаборації з джазменами з усього світу Louis Godwin (USA), Marc Bernstein (USA), Zoe Glilby (Great Britain), Ingrid Arthur (USA), та багато інших. У його творчому доробку 2 авторські платівки та власна джазова школа.

“Коли мені розповіли ідею шоу, мені стало цікаво втілити її. Після майже чотирьох місяців роботи над проектом, вийшла емоційна історія навколо мого кращого друга - Роялю, створена не стандартними аранжуваннями. Деякі пісні можуть прозвучати для глядачів дуже незвично, деякі так, ніби-то такими були і завжди. Загалом все, що почує глядач - це моє бачення улюблених усіма пісень”, - розповідає Олексій Боголюбов.

Хореографами-постановниками шоу стали відомі українські танцівниці, керівники балету NC-17 Showballet та засновники школи танцю «Twist» - Анна Паламарчук та Катерина Тришина. Катерина Тришина та Анна Паламарчук також відомі своєю участю у телепроектах “Танцюю для тебе” та “Танці з зірками”.

Вар’єте «Рояль» - це експеримент. Танцювальна експресія в поєднання з живим звучанням рояля і професійними вокалістами. Ми готуємо для гостей неймовірне шоу, яскраві костюми та приголомшливу атмосферу”,- поділилася Катерина Тришина. Вар’єте “РОЯЛЬ” - вечір в Києві на межі дозволеного, який ви захочете повторити.

Фото-матеріли до проекту підготовав відомий арт-ню фотограф - Руслан Лобанов.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати