24-pay-mark Created with Sketch.

Василь Байдак. Довільно-хаотичне-інклюзивне

від 100 ₴

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП. ВАСИЛЬ БАЙДАК. ДОВІЛЬНО-ХАОТИЧНЕ» У КИЄВІ?

  1. Талановитий і харизматичний комік з величезною армією шанувальників.
  2. Строката концертна програма, що сподобається всім.
  3. Приємний вечір, що залишить по собі яскраві спогади.

STANDUP «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП. ВАСИЛЬ БАЙДАК. ДОВІЛЬНО-ХАОТИЧНЕ» У КИЄВІ

Василь Байдак – справжня зірка в українському гуморі. Артист добре відомий вітчизняній публіці завдяки своїй участі у проєкті «Ліга Сміху» у складі команди «Театр абсурду «Горобчик». Крім того, Василь успішно виступає сольно. Себе презентує просто: комік з України, волонтер, знову збирає свій улюблений зал.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МАТЕРІАЛ ВІД БЛИСКУЧОГО КОМІКА – ТІЛЬКИ НЕ ПРОПУСТІТЬ

9 лютого Василь Байдак презентує вам дійсно унікальний матеріал, якого не знайти на просторах інтернету. Крутий автор обіцяє розсмішити і відволікти всіх та готує сюрпризи! «Офігєнно і корисно» – саме так, за словами артиста, публіка цього вечора проведе час. В рамках заходу буде проведений благодійний аукціон з особливими лотами. Увесь прибуток – на підтримку ЗСУ. Долучайтеся! Для бійців ЗСУ та ТРО – безкоштовний вхід (за умови попереднього запису в інстаграм @undergroundstandupkyiv) Мова заходу – українська. У раз повітряної тривоги концерт призупиняється, а гостям пропонується пройти в укриття. В залежності від тривалості тривоги концерт може бути продовжений або перенесений на іншу дату. До зустрічі!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА «ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП. ВАСИЛЬ БАЙДАК. ДОВІЛЬНО-ХАОТИЧНЕ» У КИЄВІ?

Замовити квитки, обравши зручні місця, можна онлайн на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 29 травня 19:00, ср Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 ₴ Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 29 травня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 24 травня 16:00, пт Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №9 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 24 травня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №9 Київський культурний кластер "Краків" Придбати Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 11 червня 19:00, вт Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 ₴ Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 11 червня Київ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати великий стендап концерт 23 травня 19:30, чт великий стендап концерт Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 ₴ великий стендап концерт Вже не хочу 23 травня великий стендап концерт Одеська обласна філармонія Придбати