24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне

30 листопада 2023, чт. 19:00-21:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 300 ₴
від 300 ₴

Галерея

Про подiю

StandUp «Підпільний стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне» у Києві відбудеться 30 листопада 2023 року о 19:00 в МЦКМ (Жовтневий Палац).

Чому варто піти на «Підпільний стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне» у Києві?

  1. Талановитий і харизматичний комік з величезною армією шанувальників.
  2. Строката концертна програма, що сподобається всім.
  3. Приємний вечір, що залишить по собі яскраві спогади.

StandUp «Підпільний стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне» у Києві

Василь Байдак – справжня зірка в українському гуморі. Артист добре відомий вітчизняній публіці завдяки своїй участі у проєкті «Ліга Сміху» у складі команди «Театр абсурду «Горобчик». Крім того, Василь успішно виступає сольно. Себе презентує просто: комік з України, волонтер, знову збирає свій улюблений зал.

Ексклюзивний матеріал від блискучого коміка – тільки не пропустіть

30 листопада Василь Байдак презентує вам дійсно унікальний матеріал, якого не знайти на просторах інтернету. Крутий автор обіцяє розсмішити і відволікти всіх та готує сюрпризи! «Офігєнно і корисно» – саме так, за словами артиста, публіка цього вечора проведе час. В рамках заходу буде проведений благодійний аукціон з особливими лотами. Увесь прибуток – на підтримку ЗСУ. Долучайтеся! Для бійців ЗСУ та ТРО – безкоштовний вхід (за умови попереднього запису в інстаграм @undergroundstandupkyiv) Мова заходу – українська. У раз повітряної тривоги концерт призупиняється, а гостям пропонується пройти в укриття. В залежності від тривалості тривоги концерт може бути продовжений або перенесений на іншу дату. До зустрічі!

Де купити квитки на «Підпільний стендап. Василь Байдак. Довільно-хаотичне» у Києві?

Замовити квитки, обравши зручні місця, можна онлайн на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Стендап Алла Волкова Кращі Жарти 05 березня 19:30, вт Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 ₴ Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Вже не хочу 05 березня Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Одеська обласна філармонія Придбати Великий Святковий Стендап Концерт 08 березня 19:30, пт Великий Святковий Стендап Концерт Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 250 ₴ Великий Святковий Стендап Концерт Вже не хочу 08 березня Великий Святковий Стендап Концерт Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Великий Стендап Концерт 12 березня 19:30, вт Великий Стендап Концерт Львів, Клуб на !FESTrepublic від 250 ₴ Великий Стендап Концерт Вже не хочу 12 березня Великий Стендап Концерт Клуб на !FESTrepublic Придбати Дизель Шоу Зустрічаємо весну 01.03, 02.03, 03.03 Дизель Шоу Зустрічаємо весну Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Дизель Шоу Зустрічаємо весну 01.03, 02.03, 03.03 Дизель Шоу Зустрічаємо весну МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати