Василь Попадюк і ManSound

22 березня 2019, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Василя Попадюка & ManSound?

1. Спільна творчість талановитих артистів підкорить кожного глядача в залі.
2. Василь Попадюк і ManSound представлять у столиці ексклюзивну концертну програму.
3. Вечір із приголомшливими музикантами подарує масу сюрпризів і неймовірну естетичну насолоду.

22 березня в Жовтневому Палаці пройде великий концерт відомого скрипаля Василя Попадюка та вокально-акапельного колективу ManSound. Не пропустіть спеціальну програму!

Концерт, без сумніву, подарує незвичайні та яскраві враження кожному гостю. Адже коли на одну сцену виходять такі таланти, народжується щось неймовірне. Український Паганіні, Василь Попадюк, і кращі у своєму жанрі вокалісти ManSound представлять програму поза творчих рамок.

Скрипаль Василь Попадюк спеціально для участі в київському концерті прилетить до української столиці з Канади. Музикант-віртуоз освоїв гру на 15 інструментах. Щорічно у світі проходить більше 150 його концертів. Незважаючи на те, що Василь проживає в Канаді вже більше 20 років, він не збирається змінювати українське громадянство. На концерті музикант представить свої емоційні композиції та здивує новими прийомами гри на скрипці.

Знаменитому колективу ManSound цьогоріч виповнюється 25 років. Спеціально для ювілейного виступу музиканти підготували нові всесвітньо відомі хіти – Uptown Funk (Mark Ronson), Firework (Katy Perry), You Raise Me Up (Secret Garden), Can Not Take My Eyes off You (Bob Crewe) та інші популярні роботи.

Чекаємо вас на унікальному концерті!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати