Василь Попадюк та Papa Duke Band

8 листопада 2019, Пт. 19:30
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт ВасилЯ Попадюка та Papa Duke Band?

1. У Броварах вперше виступить Паганіні нашого часу!
2. Такого ви ще не бачили і не чули!
3. Неймовірний концерт цієї осені!

Вперше у Броварах на сцені концерт холлу ТРЦ «Термінал» 8 листопада дасть концерт український скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, якого називають «українським Паганіні». Він також піаніст, засновник гурту PapaDuke, з яким їздить світом, граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, джаз. Уміє грати на 15 музичних інструментах та має композиторський талант.

Його талантом захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати й бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги й непідготовлені слухачі. Король Хусейн дарує йому іменний годинник. Королева Софія запрошує повторювати візити-концерти. В Іспанії його називають «Живим нервом», «Маестро скрипка», в Америці — «Золотою скрипкою», в Канаді, де він посів друге місце в конкурсі телекомпанії СВS Great Canadian Music Dream, – «Сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту: «ще один наш феномен», «ще один, хто славить Україну».

Василь на сцені — чарівник гуцульської зовнішності, хоч і подібний на італійця, румуна, цигана чи єврея. Його тендітна юнацька постать після кількох помахів смичка перетворюється в суцільний вібруючий нерв. У несамовитому темпі і малюнку рухається його правиця. В унісон — витанцьовують балетні ноги, злітає в повітря довге русяве волосся. Він здається без плоті, яка візуально перетворилася в звук, голос, почуття. А скрипка лише провідник отого суцільного чуттєвого нерву, душі, яка має що сказати нам і вміє як сказати. Рвуться струни.

Відкидає — і продовжує далі. Ми свідки чуда, нереальності. Не одна душа в залі переживає катарсис... Овації стоячи. Нескінченні виклики.

Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Вважають, що він створив свій власний жанр, звівши докупи класичну слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Його композиції неповторні. Ніхто до нього такого досвіду не мав. Цінуючи класику, Василь понад усе любить національну музику, зокрема гуцульську. Зі слов'янських — румунську, мадярську, до душі — романтичний композитор Еніо Моріконе.