Вечір українського романсу

22 січня 2019, Вт. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Вечір українського романсу у Києві - фото №1 Вечір українського романсу у Києві
Вечір українського романсу у Києві - фото №2 Вечір українського романсу у Києві афіша
Вечір українського романсу у Києві - фото №3 Вечір українського романсу у Києві квитки
Вечір українського романсу у Києві - фото №4 Вечір українського романсу у Києві на concert.ua
Вечір українського романсу у Києві - фото №5 Вечір українського романсу у Києві фото
Вечір українського романсу у Києві - фото №6 Вечір українського романсу у Києві піти

Про подiю

Знаєте, де знаходиться душа народу? Кажуть, що у його мові. А от незалежність та свобода, як казав Іван Козловський, – у його піснях. До того ж в українській музиці ліричні пісні і романси майже нероздільні за жанром.

22 січня о 19.00 у #KozlovskiyArtcenter – вечір українського романсу, а коли звучить романс, він торкається нашої душі, ми довіряємо йому свої найпотаємніші думки.. Романси ніколи не співали на площах та народних гуляннях. Вони допомагають нам доторкнутися до краси та почуттів у музиці. Після зустрічі з романсом ми стаємо добрішими, розкриваємо для себе нові фарби життя, тонше відчуваємо красу навколишнього світу і людей, які нас оточують. І віримо, що любимо ми і люблять нас. Романс – це повернення на стежки щастя.

Повернення до таких цінностей, над якими час не власний.
Режисер і ведуча – Тетяна Зозуля
Технічне забезпечення – Олександр Куцевалов, Дар’я Біжко
Керівник центру – з. а. України Володимир Голосняк

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 23 квітня 19:00, Вт Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 Вже не хочу 23 квітня Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати