Вечір аніме Хаяо Міядзакі

26 січня 2019, Сб. 17:00
Палац Кіно Тернопіль , вул. Івана Франка 8
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Вечір аніме Хаяо Міядзакі?

1. Хаяо Міядзакі - найвідоміший японський режисер-мультиплікатор.
2. Мораль і філософія кожної роботи неперевершеного Міядзакі здатні змінити цей світ на краще і наштовхнути на глибокі роздуми. Хаяо Міядзакі - найвідоміший японський режисер-мультиплікатор.
3. Стрічки Міядзакі будуть корисні, як дітям, так і дорослим.

Цього вечора зануримося в світ неперевершеного японського режисера-мультиплікатора - Хаяо Міядзакі, світ з глибокими думками і цікавими висновками. Його картини - справжній культурний скарб людства. Мораль і філософія кожної роботи неперевершеного Міядзакі здатні змінити цей світ на краще і наштовхнути на глибокі роздуми.

Як відзначають поціновувачі творчості Міядзакі, автор залучає до своїх робіт епізоди, які часто стають зрозумілими тільки при повторному перегляді. Тому якщо ви вже бачили фільми Хаяо Міядзакі, наступний перегляд буде ще цікавіше і пізнавальніше.

КОЛИ 6 декабря, четверг, 19: 00-23: 00

ДЕ: кінотеатр «Палац Кіно», вул. Франка, 8

ЩО: 2 аніме Хаяо Міядзакі - "Мій сусід Тоторо", "Віднесені примарами" / Сіна і Тихиро в полоні у духів

Вартість: 120 грн за 2 сеанси

19.00 - "Мій сусід Тоторо"

"Мій сусід Тоторо" був створений Міядзакі з метою представити втрачену через економічні досягнення природу Японії, а також розкрити дивовижний дитячий світ страхів і уяви, який можуть бачити тільки діти. Фільм отримав велику популярність в Японії і перетворив його режисера на загальновизнаного національного мультиплікатора Японії. Переїхавши в село, дві маленькі сестри, старша (Сацуки) і молодша (Мей), знайомляться з лісовим духом, якого Мей називає «Тоторо» (спотворене «троль»). Подружившись з дівчатками, Тоторо не тільки влаштовує їм повітряну екскурсію по своїх володіннях, але і допомагає побачитися з мамою, яка лежить в лікарні. Тривалість: 86 хв Мова: український

21:00 - "Віднесені примарами" / «Сен і таємниче зникнення Тихиро»

Справжній шедевр світу аніме від культового японського режисера Хаяо Міядзакі. В основі сюжету - пригоди маленької Тихиро, дівчатка, на частку якої припадає безліч випробувань, подолати які може далеко не кожен дорослий, не кажучи вже про дитину. Але саме сміливість Тихиро, її відвага і стійкість допоможуть їй впоратися з викликами долі. Маленька Тихиро разом з мамою і татом переїздять в новий будинок. Заблукавши по дорозі, вони опиняються в дивному пустинному місті, де їх чекає чудовий бенкет. Батьки з жадібністю накидаються на їжу і перетворюються на свиней, ставши бранцями злої чаклунки Юбаби, володарки таємничого світу стародавніх богів і могутніх духів. Тепер, опинившись одна серед магічних істот, відважна Тихиро повинна придумати, як позбавити своїх батьків від чар підступної старої і врятуватися з царства примар. У 2002 році «Віднесені примарами» отримали «Оскар» в категорії «Кращий анімаційний повнометражний фільм», випередивши "Льодовиковий період", "Ліло і Стіч», «Спірита» і «Планету скарбів» Тривалість: 125 хв Мова: український