14 жовтня 2019, Пн. 19:00
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Галерея

Вечір балету в Одесі - фото №1 Вечір балету в Одесі
Вечір балету в Одесі - фото №2 Вечір балету в Одесі афіша
Вечір балету в Одесі - фото №3 Вечір балету в Одесі квитки
Вечір балету в Одесі - фото №4 Вечір балету в Одесі на concert.ua

Про подiю

Зразковий ансамбль класичного танцю «Фуете», ДШМ 4 представляє: «Вечір балету».

Засновником колективу «Фуете» є педагог, хореограф - Козяр Марина Юріївна. Пізніше до школи приєднується педагог, хореограф - Погорецкая Анна Володимирівна. За плечима цих чудових викладачів багаторічний досвід і професія артистів балету в Одеському національному театрі опери та балету. У процесі творчого синтезу вони дають нове життя нестаріючої класики: «Спляча Красуня», «Лускунчик», другий акт «Лебединого Озера» П. І. Чайковського. Так само в репертуарі ансамблю - вечір балету складається з номерів класичної і сучасної спадщини танцю. Колектив щільно співпрацює з Оперним театром. Наші юні балерини зайняті в репертуарних спектаклях, які з незмінним успіхом йдуть на великій сцені: «Народження балерини»,« Спляча красуня ». Яскрава концертна діяльність і конкурсні нагороди - зразковий показник того, що «Фуете» стрімко розвивається і підкорює нові вершини.

«Вечір балету» представлено в двох відділеннях. Перше відділення - номери класичної і сучасної спадщини. У першому акті глядачі побачать па-де-де з романтичного балету «Жизель», насолодяться бравурним виконанням Кітрі і Базиля з балету «Дон Кіхот». Поаплодують запальному дуету Болеро і італійської пристрасної «Тарантела» в постановці Джорджа Баланчина, побачать дует «Весняні голоси» і побувають в підводному царстві з тріо «Океан і Перлини». А також до уваги глядачів будуть надані не менш відомі номери класичної та сучасної хореографії.

Другий акт - «Лебедине озеро». Ось уже понад століття полонить серця шанувальників класичної музики. Він по праву вважається еталоном високого мистецтва. «Лебедине озеро» без частки перебільшення можна назвати перлиною російської класики. В основу балету лягла казка лицарської епохи. Це трепетна і прекрасна історія кохання, наповнена безліччю перешкод і випробувань, яка чатує на юних закоханих. Вашій увазі ми покажемо білий акт, де юний принц Зігфрід, завдяки втручанню самої Долі, переноситься на берег чарівного озера і знайомитися з чарівною дівчиною, образ якої так довго переслідував його у снах і наяву. Нею виявляється прекрасна лебідь Одетта і палкий юнак негайно каже їй про свої почуття і обіцяє зберігати вірність. У ролі Одетти, принца Зігфріда і злого генія Ротбарта солісти Одеського театру Опери та Балету, також у виставі зайняті учні зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете», ДШМ № 4.