Вечір балету

14 жовтня 2019, Пн. 19:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Вечір балету в Одесі - фото №1 Вечір балету в Одесі
Вечір балету в Одесі - фото №2 Вечір балету в Одесі афіша
Вечір балету в Одесі - фото №3 Вечір балету в Одесі квитки
Вечір балету в Одесі - фото №4 Вечір балету в Одесі на concert.ua

Про подiю

Зразковий ансамбль класичного танцю «Фуете», ДШМ 4 представляє: «Вечір балету».

Засновником колективу «Фуете» є педагог, хореограф - Козяр Марина Юріївна. Пізніше до школи приєднується педагог, хореограф - Погорецкая Анна Володимирівна. За плечима цих чудових викладачів багаторічний досвід і професія артистів балету в Одеському національному театрі опери та балету. У процесі творчого синтезу вони дають нове життя нестаріючої класики: «Спляча Красуня», «Лускунчик», другий акт «Лебединого Озера» П. І. Чайковського. Так само в репертуарі ансамблю - вечір балету складається з номерів класичної і сучасної спадщини танцю. Колектив щільно співпрацює з Оперним театром. Наші юні балерини зайняті в репертуарних спектаклях, які з незмінним успіхом йдуть на великій сцені: «Народження балерини»,« Спляча красуня ». Яскрава концертна діяльність і конкурсні нагороди - зразковий показник того, що «Фуете» стрімко розвивається і підкорює нові вершини.

«Вечір балету» представлено в двох відділеннях. Перше відділення - номери класичної і сучасної спадщини. У першому акті глядачі побачать па-де-де з романтичного балету «Жизель», насолодяться бравурним виконанням Кітрі і Базиля з балету «Дон Кіхот». Поаплодують запальному дуету Болеро і італійської пристрасної «Тарантела» в постановці Джорджа Баланчина, побачать дует «Весняні голоси» і побувають в підводному царстві з тріо «Океан і Перлини». А також до уваги глядачів будуть надані не менш відомі номери класичної та сучасної хореографії.

Другий акт - «Лебедине озеро». Ось уже понад століття полонить серця шанувальників класичної музики. Він по праву вважається еталоном високого мистецтва. «Лебедине озеро» без частки перебільшення можна назвати перлиною російської класики. В основу балету лягла казка лицарської епохи. Це трепетна і прекрасна історія кохання, наповнена безліччю перешкод і випробувань, яка чатує на юних закоханих. Вашій увазі ми покажемо білий акт, де юний принц Зігфрід, завдяки втручанню самої Долі, переноситься на берег чарівного озера і знайомитися з чарівною дівчиною, образ якої так довго переслідував його у снах і наяву. Нею виявляється прекрасна лебідь Одетта і палкий юнак негайно каже їй про свої почуття і обіцяє зберігати вірність. У ролі Одетти, принца Зігфріда і злого генія Ротбарта солісти Одеського театру Опери та Балету, також у виставі зайняті учні зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете», ДШМ № 4.

Схожі події

Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich 10 серпня 19:00, Пн Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich Вже не хочу 10 серпня Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора 10 вересня 19:30, Чт Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Вже не хочу 10 вересня Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 4 Події Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 15.12.2020 Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора 11 вересня 19:30, Пт Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 1 грн. Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Вже не хочу 11 вересня Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати