Вечір поезії Мартіни Макєєвої. Важкий люкс і легка драма

28 серпня 2019, Ср. 20:00
Ресторан Queen Київ, Набережне шосе, 25
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Про подiю

28 серпня в 20.00 ресторан QUEEN запрошує Вас на вечір поезії з Мартіною Макєєвою.

У листопаді 2018 року телепродюсер Мартіна Макєєва розмістила перше відео з хештегом #ріфмимартіни в своєму Instagram @martinaaa_tv і через місяць її вірші буквально розібрали на цитати! Іронічні, іноді цинічні, а часом - надто драматичні вірші написані про реальних людей і реальні події, напевно тому вони так відгукуються слухачам.

Публічний виступ Мартіни схожі на міні-спектакль. У першій частині поетеса читає веселі вірші, де з іронією і сарказмом розповідає про "важкий люкс", а в другій частині вона читає проникливу лірику. Тому назва вечора "Важкий люкс і легка драма".

Щоразу до своїх поетичних читань поетеса підходить з ретельністю досвідченого телепродюсера, перетворюючи вірші в маленькі моновистави.

Схожі події

Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Чт Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 15 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! 15 лютого 12:00, Сб KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Київ, ВДНГ від 1500 грн. KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Вже не хочу 15 лютого KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! ВДНГ Придбати Квиток на Кураж! 23 травня 12:00, Сб Квиток на Кураж! Київ, ВДНГ від 100 грн. Квиток на Кураж! Вже не хочу 23 травня Квиток на Кураж! ВДНГ Придбати