Музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало

21 квітня 2019, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало у Києві - фото №1 Музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало у Києві
Музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало у Києві - фото №2 Музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало?

1. Відчути неймовірні емоції від романтичних, філософських, а часом і жартівливих пісень Андрія Стукала в поєднанні з поезією від акторів Театру «Маскам Рад».
2. Послухати сучасну українську музику в надзвичайній атмосфері старовинної фортеці .
3. Насолодитися живим звучанням вже знайомих мелодій, а також почути нові треки, які на довгий час залишаться у вашій пам’яті приємними спогадами.

Вступила до своїх прав Її величність Весна, і душа відчайдушно і разом з тим ніжно попросила більше поезії та музики!

У зв'язку з чим Театр "Маскам Рад" розширює свої обрії та починає новий цікавий синтетичний за жанрами мистецтва проект: серію музично-поетичних театралізованих вечорів у співпраці з кращими київськими музикантами.

21 квітня в старовинній Київській фортеці відбудеться музично-поетичний вечір з Андрієм Стукало. Андрій Стукало зі своєю командою музикантів виступить в колаборації з акторами Театру «Маскам Рад». Це унікальний досвід, як для музикантів, так і для акторів.

У своїй музиці Андрій Стукало вдало поєднує мелодійний поп-рок з елементами народних мотивів. Його треки наповнені потужним ритмом, філософським змістом та мрійливим і чуттєвим вокалом.

Різноманітність концертної та поетичної програм нікого не залишить байдужим, змушуючи пережити безліч емоцій.

Приходьте та переконайтесь у цьому особисто!

Давайте разом змінювати світ на краще!

Співорганізатор - Київська Фортеця

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 17 вересня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 17 вересня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати