Вечеря з диваком

30 червня 2018, Сб. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль "Вечеря з диваком"?

1. Блискуча комедія відомого французького драматурга Френсіса Вебера, автора відомих кіносценаріїв "Іграшка", "Втікачі", "Невдахи"
2. Хороша можливість не тільки посміятися над дотепними жартами, але і замислитися над рецептом хороших стосунків
3. Привід відволіктися від сірої буденності і влаштувати собі театральний вечір у колі друзів або сім'ї

"Вечеря з диваком" - твір справжнього генія комедійного жанру. Мало хто не дивився фільми відомого французького сценариста і режисера Френсіса Вебера... Чого тільки варті його стрічки з П'єром Рішаром!

Тому не сумнівайтеся: ця постановка вразить вас і тонким гумором, і ситуаціями, пронизаним дотепністю. Отже, у вельми заможного книговидавця на ім'я П'єр є одне дуже дивне хобі. Він збирається разом із друзями щотижня на спільну вечерю.

Що ж дивного, запитаєте ви? Те, що на свої посиденьки вони обов'язково запрошують якогось дивака. Над цим гостем-бідолахою і жартує цілий вечір компанія друзів. П'єр із нетерпінням чекає своєї черги. Адже напередодні книговидавець знайомиться з запаморочливим, просто фантастичним ідіотом! Тож його "дивак" повинен зробити фурор.

Але весь план йде шкереберть. Та й взагалі життя самого П'єра опиняється в небезпеці. Режисер-постановник комедії - Олександр Олексюк. До речі, цей твір Френсіса Вебера було екранізовано в 1998 році, потім по фільму вийшло ще 2 ремейки, серед яких американська версія з коміком Стівом Кереллом.

Запрошуємо вас провести розкішний вечір у суспільстві французів! Повірте, він запам'ятається вам надовго.

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати