Вечірнє сонце, дякую за день!

28 вересня 2019, Сб. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Під вечірнім сонцем Києва вас чекає незабутній вечір співаної поезії, яку чуєш серцем.

Ліна Костенко - безумовний класик, чиї твори люблять, вони стали символами, піснями, мемамі, і оточили нас з усіх боків.

Тому в цей вечір в #KozlovskyiArtCenter прозвучать особливі пісні, адже всі вони написані на вірші неперевершеною Ліни Костенко.

Автор і виконавець цих пісень - Неля Франчук, яка є автором багатьох пісень на вірші класиків української і зарубіжної поезії, а також на вірші сучасних молодих поетів. Її пісні - це і вишукані авторські романси, і маленькі моно-вистави, і співана поезія, коли думки і емоції автора вірша переплітаються з почуттями і світосприйняттям автора музики. Неля Франчук виконувати пісні в супроводі чудового гітариста, аранжувальника Григорія Лук'яненка і талановитого скрипаля Івана Спісаренка.

Технічне забезпечення - Олександр Куцевалов, Дар'я Бижко.
Керівник центру - с. а. Україна Володимир Голосняк.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати