Вечірнє сонце, дякую за день!

26 жовтня 2019, Сб. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Під вечірнім сонцем Києва вас чекає незабутній вечір співаної поезії, яку чуєш серцем.

Ліна Костенко - безумовний класик, чиї твори люблять, вони стали символами, піснями, мемамі, і оточили нас з усіх боків.

Тому в цей вечір в #KozlovskyiArtCenter прозвучать особливі пісні, адже всі вони написані на вірші неперевершеною Ліни Костенко.

Автор і виконавець цих пісень - Неля Франчук, яка є автором багатьох пісень на вірші класиків української і зарубіжної поезії, а також на вірші сучасних молодих поетів. Її пісні - це і вишукані авторські романси, і маленькі моно-вистави, і співана поезія, коли думки і емоції автора вірша переплітаються з почуттями і світосприйняттям автора музики. Неля Франчук виконувати пісні в супроводі чудового гітариста, аранжувальника Григорія Лук'яненка і талановитого скрипаля Івана Спісаренка.

Технічне забезпечення - Олександр Куцевалов, Дар'я Бижко.
Керівник центру - с. а. Україна Володимир Голосняк.

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Золотий ключик 23 листопада 12:00, Сб Золотий ключик Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 23 листопада Золотий ключик Театр юного глядача Придбати брехуха брехуха 1 Подія брехуха 21.11 - 21.11.2019 Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати