Прем'єра! Вечірнє сонце, дякую за день!

12 червня 2019, Ср. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Під вечірнім сонцем Києва вас чекає незабутній вечір співаної поезії, яку чуєш серцем.

Ліна Костенко - безумовний класик, чиї твори люблять, вони стали символами, піснями, мемамі, і оточили нас з усіх боків.

Тому в цей вечір в #KozlovskyiArtCenter прозвучать особливі пісні, адже всі вони написані на вірші неперевершеною Ліни Костенко.

Автор і виконавець цих пісень - Неля Франчук, яка є автором багатьох пісень на вірші класиків української і зарубіжної поезії, а також на вірші сучасних молодих поетів. Її пісні - це і вишукані авторські романси, і маленькі моно-вистави, і співана поезія, коли думки і емоції автора вірша переплітаються з почуттями і світосприйняттям автора музики. Неля Франчук виконувати пісні в супроводі чудового гітариста, аранжувальника Григорія Лук'яненка і талановитого скрипаля Івана Спісаренка.

Технічне забезпечення - Олександр Куцевалов, Дар'я Бижко.
Керівник центру - с. а. Україна Володимир Голосняк.

Схожі події

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Великий сольний концерт гурту Пирятин 25 жовтня 20:00, Пт Великий сольний концерт гурту Пирятин Київ, Volume Club від 150 грн. Великий сольний концерт гурту Пирятин Вже не хочу 25 жовтня Великий сольний концерт гурту Пирятин Volume Club Придбати