24-pay-mark Created with Sketch.

Вечір фортепіанної музики

від 100 ₴

Про подiю

Вечір фортепіанної музики в Ужгороді! Чекаємо на вас 2021-11-04 в 18:30 на локації Закарпатська обласна філармонія, Ужгород.
Ви можете придбати квитки на Вечір фортепіанної музики на Concert.ua онлайн.


Закарпатців запрошують на Вечір фортепіанноЇ музики в чотири руки!

Вихідці з Ужгорода, піаністи, представники двох музичних поколінь - Йожеф ЕРМІНЬ та Ірина ШЕЛЕЛЬО в концерті представлять програму романтичних, класичних та сучасних творів, особливе місце у якій займатиме жанр танцю.

У програмі прозвучать твори Людвіга ван Бетховена, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Вольфгана-Амадеа Моцарта, Іштвана Мартона та інших.

Маестро сцени та молода геніальна виконавиця запрошують вас 4 листопада 2021 року о 18:30 на фортепіанний концерт.

Ведуча – Ріта ШИМОН

Знайомтесь:

Піаніст Йожеф ЕРМІНЬ народився у 1960 році в Ужгороді, навчався у Львівській консерваторії ім. М. В. Лисенка (клас М. Крушельницької) і в Московській консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас Є. Малініна). Завідує кафедрою спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Як соліст, камераліст та акомпаніатор охоплює репертуаром музику від бароко до сучасності. Виступав в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, США і Канаді, брав участь у численних радіо- та телевізійних записах. Останнім часом все більше зосереджується на інтерпретації музики ХХ століття. Лауреат премії ім. Ревуцького за пропагування сучасної музики в Україні (1993), премії С. Людкевича, заслужений артист України. Музикант бере участь у численних проєктах у Польщі. Серед них престижні фестивалі: «Варшавська осінь», «Варшавські музичні зустрічі», «Музика в старому Кракові», Фестиваль краківських композиторів, Фестиваль Лютославського і Фестиваль Нікодимовича в Любліні. Його запис «Курпівських пісень» Кароля Шимановського для сопрано і фортепіано, здійснений спільно з Ольгою Пасічник для студії Musicon, отримав 1998 року фонографічну нагороду «Фридерик 97» у номінації сольної музики.

Ірина ШЕЛЕЛЬО народилася в 1987 році в Ужгороді. Закінчила академію імені Ференца Ліста (Будапешт). У 2008 році стала стипендіатом Bard College в США. Закінчила Віденську Konservatorium Wien Privatuniversitat. Учасниця «Seleljo Duo», «Duonarchie», «Trio di Vienna». Концертує на теренах Австрії, Словенії, Італії, Іспанії, Франції, Чилі.

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Останнє попередження 28.02, 13.03, 28.03 Останнє попередження Одеса від 200 ₴ Останнє попередження 28.02, 13.03, 28.03 Останнє попередження Придбати Мелодії Подолу.  Концерт україно-єврейської музики 03.03 Мелодії Подолу. Концерт україно-єврейської музики Київ, МКЦ ім. І. Козловського від 200 ₴ Мелодії Подолу.  Концерт україно-єврейської музики 03.03 Мелодії Подолу. Концерт україно-єврейської музики МКЦ ім. І. Козловського Придбати Не вмирає душа наша, не вмирає воля... 09.03, 14.03 Не вмирає душа наша, не вмирає воля... Київ, МКЦ ім. І. Козловського від 250 ₴ Не вмирає душа наша, не вмирає воля... 09.03, 14.03 Не вмирає душа наша, не вмирає воля... МКЦ ім. І. Козловського Придбати