24-pay-mark Created with Sketch.

Вечір італійської музики в саду. Grande Amore

23 червня 2024, нд. 19:00-21:00
від 390 ₴
від 390 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Подія "Вечір італійської музики в саду. Grande Amore" у Львові відбудеться 2024-06-23 в 19:00 на локації Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра).
Ви можете зручно придбати квитки на "Вечір італійської музики в саду. Grande Amore" на Concert.ua онлайн.Сезон  благодійних концертів у  Митрополичих садах! 

Найпрекрасніші мелодії Італії у наймальовничішій локації Львова.

     23 червня BIGSHOW ORCHESTRA  кожним тактом та кожною нотою допоможуть доторкнутися до світу італійських мелодій, присвячених найпрекраснішому мистецтву.

Нова програма «Grande Amore» («Велика любов») - це безсмертні естрадні хіти та найвідоміші оперні арії, які на декілька миттєвостей перенесуть вас на красивий берег моря Аппеніського півострова.

   Хіти Адріано Челентано, Тото Кутуньо, Ероса Рамазоті, Лучіано Павароті та інших не менш іменитих виконавців  прозвучать у виконанні талановитих солістів у супроводі струнного складу BIGSHOW ORCHESTRA та рок - бенду.

Диригент - Роман Мачишин.

Солісти вечора: Анастасія Яценко, Ігор Знетиляк, Максим Сальников, Олексій Кувітанов та Ігор Хомин.

Також, безумовно, особливістю події є її локація!

Ми переконані, що цей вечір подарує вам неймовірні емоції.

Жива музика, атмосфера Митрополичих садів та краєвиди вечірнього Львова – гарантія незабутніх вражень та сил для нашої подальшої боротьби! 

І не забувайте, кожен квиток - це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Частину коштів, вилучених з продажу квитків, ми спрямуємо на закупівлю FPV дронів для 24-ї окремої бригади імені короля Данила.

Все буде Україна!