Вечір латинського джазу Mestizo trio

19 травня 2019, Нд. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому латиноамериканська музика така популярна?

Відповідь в її запальних ритмах, під які неможливо сидіти спокійно, - бажання пуститися в танок з'являється миттєво.

Mestizo - латіноамреіканській група, створена в Одесі! Група складається з трьох музикантів, двоє з яких (вокалістка і барабанщик) - справжні еквадорці, а клавішник - одесит. Що можна очікувати від такого міксу?

Це тріо - фахівці зі створення латиноамериканської атмосфери. Вони грають різні ритми: latin jazz, son, bolero, salsa. Під який з них саме ви будете пританцьовувати на вечорі латиноамериканської музики в Urban Bar?

склад:
Герреро Стефані - вокал
Кеведо Давид - перкусія
Святослав Лементар - клавіші

Чекаємо вас вже зовсім скоро в стильній атмосфері нашого бару! Приготуйтеся, буде гаряче!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати DAN BALAN -50% на другий 28 травня 19:00, Вт DAN BALAN Львів, Велотрек СКА (Concert) від 390 грн. DAN BALAN Вже не хочу 28 травня DAN BALAN Велотрек СКА (Concert) Придбати