Вечір прем'єр з Катериною Осадчою

17 вересня 2020, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 240 грн.
від 240 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: http://finalcutmedia.ua
Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWV

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою в Києві. 17 вересня в Палаці Україна в Києві відбудеться великий концерт Вечір прем'єр з Катериною Осадчою.

Чому варто піти на Вечір прем’єр з Катериною Осадчою в Києві?

1. Найважливіша подія у світі українського шоу-бізнесу.
2. Головні національні прем’єри та приголомшливі новини – на головній сцені країни.
3. Святковий настрій та величезна порція позитиву для всіх.

Грандіозний концерт Вечір прем'єр з Катериною Осадчою в Києві

17 вересня в Палаці Україна відбудеться найбільш очікувана музична подія весни Вечір прем'єр з Катериною Осадчою. Вишукана ведуча запрошує на концертне шоу, що вразить кожного і неодмінно збере аншлаг. Тож – поспішайте замовити квитки на кращі місця в залі!

Нова вражаюча програма та неймовірні сюрпризи від зірок естради

Повернення вашого улюбленого проєкту з Катериною Осадчою буде гучним. Нові хіти, ефектні постановки, зустрічі з улюбленими артистами – все для вашого чудового настрою! Неповторна ведуча зробить усе, щоб зацікавити глядачів: проводитиме жартівливі допити, спеціальні випробування та конкурси для зірок. Усе проходитиме в невимушеній атмосфері, щоб ви відчули себе учасниками справжнього світського заходу.
Вечір прем'єр з Катериною Осадчою по праву вважається найбільш очікуваною подією в музичному світі. Щоразу глядачі стають свідками сенсаційних виступів. Саме «Вечір прем’єр» повернув на велику сцену улюбленицю мільйонів Вєрку Сердючку. І гучний дует незрівнянної Джамали та суперпопулярного Джа Халіба – також був презентований публіці на Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою. Ви впевнені, що вже нічого не може бути більш вражаючим, ніж зізнання Потапа й Насті або Наталя Могилевська в асані? О, насправді все карколомне й приголомшливе – ще попереду! І Вечір прем'єр з Катериною Осадчою 2020 це доведе!

Де купити квитки на Вечір прем'єр з Катериною Осадчою в Києві?

Швидко замовити квитки на Вечір прем'єр з Катериною Осадчою в Палаці Україна в Києві ви можете на сайті Concert.ua. Доступні квитки з доставкою або електронні.

Артисти

Інші дати

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою

16 вересня 2020 19:00

Палац Україна, Київ

Перейти до опису
від 400 грн.