Вечірній квартал

28 грудня 2020, Пн. 20:00
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Галерея

Вечірній квартал в Одесі - фото №1 Вечірній квартал в Одесі
Вечірній квартал в Одесі - фото №2 Вечірній квартал в Одесі афіша
Вечірній квартал в Одесі - фото №3 Вечірній квартал в Одесі квитки

Про подiю

Увага! Концерт перенесено с 9 травня на 28 грудня. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Чому варто піти на концерт Вечірнього Кварталу?

1. Студія «Квартал-95» - це кращі артисти країни, динозаври українського гумору.
2. У програму концерту увійдуть тільки найсмішніші і актуальні номери.
3. Побачити авторську інтерпретацію і виклад найяскравіших новин.

Жарти над колишнім босом «Вечірній квартал» готує нову першоквітневий програму.

Протягом 15 років автори «Вечірнього кварталу» успішно жартували над першими особами країни. Політичний гумор став візитною карткою шоу. Віктор Ющенко, Леонід Кучма, Микола Азаров, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко та Віталій Кличко - це далеко не весь перелік чиновників, які до сих пір є героями найпопулярніших мініатюр і пародій.

Але, що робити, коли першою особою стає твій колишній бос? Правильно, жартувати над ним.

Протягом двох годин ви будете насолоджуватися якісним гумором, цікавими сюжетними лініями і слайдами від ваших улюблених і нових акторів «Вечірнього кварталу».

Артисти