Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020

3 вересня 2020, Чт. 20:00
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Вечірній Квартал» в Одесі! 3 вересня на Морвокзалі відбудеться перший після карантину концерт «Квартал-95» в Одесі.

Чому варто піти на Закриття літнього сезону з «Вечірнім Кварталом» в Одесі?

  1. Потужна програма і ексклюзивний гумор від кращих коміків країни.
  2. Нові герої, «живі» теми і ефектна подача.
  3. Улюблений і неповторний стиль «Кварталу», за яким ви так скучили.

Закриття літнього сезону з «Вечірнім Кварталом»: грандіозний концерт в Одесі

Концерти «Кварталу» на Морвокзалі в Одесі – це завжди шквальні емоції і класний настрій. Інакше бути не може. Ніжний морський бриз, неймовірний захід сонця, улюблені артисти і гумор екстра-класу, – все шепоче: «Ви маєте бути там».

Не випадково концерти «Вечірнього Кварталу» супроводжують аншлаги. Поспішайте замовити квитки на найкращі місця! Тим паче, що їх кількість обмежена.

Спеціальна програма для улюбленої публіки від студії «Квартал-95»

Неможливо більше чекати: так хочеться знову почути знайомі голоси і зарядитися фірмовим позитивом «Кварталу». Артисти теж добряче скучили за вами і тому готують справжню «бомбу». У спеціальній програмі великого концерту - колоритні образи, ефектні постановки, музичні номери за участю зірок сцени і просто неймовірні обсяги гострого, соковитого, актуального гумору.

Талановитий колектив студії «Квартал-95» за свою багату історію придбав величезну армію прихильників, поповнився новими учасниками. При цьому продовжує «брати» публіку фірмовим неповторним стилем.

Де купити найкращі квитки на «Вечірній Квартал» в Одесі?

Прямо зараз замовити квитки на концерт «Вечірнього Кварталу» на Морвокзалі в Одесі ви можете на Concert.ua. Тут - завжди відмінні місця і швидке оформлення.