СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Великий переполох

1 квітня 2020, Ср. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Великий переполох у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-01 в 19:00 на локації Київський національний академічний театр оперети, Київ.
Ви можете придбати квитки на Великий переполох на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Хочете отримувати мільярди від ЄС? Як? Запитайте у крюшонців? Бананові плантації, численні стада великої та дрібної худоби, успішна боротьба зі злочинністю і повна ліквідації безграмотності, молодим - дорогу, ветеранам - шана!

Ви не знаєте, хто такі крюшонці і де знаходиться диво-місто Крюшон? Відкриємо секрет - в штаб-квартирі Європейського Союзу цього теж не знають...

Глядачів комедії «Великий переполох в маленькому місті» чекає справжній майстер-клас по залученню величезних капіталів, розробці грантових програм та створенню неймовірних проектів за рахунок Євросоюзу. У складі коуч-команди:

  • спритний і винахідливий мер крюшону (улюбленець публіки - Володимир Горянський),
  • незамінна секретарка Клотільда - реалізатор економічних фантазій мера (чарівна Руслана Писанка),
  • людина без віку, соціальних статусів і просто родич Андре (Юрій Феліпенко).

А іспит здавати їм доведеться інспектору з Брюсселя - суворому, цинічному, непідкупному чиновнику (Макс Максимюк). Іспит на виживання! Адже за кожен цент від Євросоюзу потрібно боротися не на життя, а на смерть.

Обіцяємо гарний настрій, багато гумору, ну і кілька фінансових лайфхаків.

Тривалість: 2 години 10 хвилин з антрактом. Мова вистави: російська.