Великий Stand Up. С. Комісаренко, Г. Амарян

5 жовтня 2018, Пт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резиденти Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі й отримати приємні спогади

Невичерпний гумор від Слави Комісаренка та Гурама Амаряна.

Білоруський комік Слава Комісаренко і представник стародавнього роду єзидів Іраку Гурам Амарян є одними з топових і найбільш затребуваних стендап-артистів. Дві гумористичні протилежності, які максимально урізнобарвлять цей вечір.

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які близькі всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і цього разу приїздять одні з найвідоміших стендаперів.

Слава Комісаренко - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко завоював популярність і став одним з головних резидентів проекту Stand Up від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також стосунки зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить завдання не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні і важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтеся, наскільки багатий і якісний у Слави гумористичний арсенал.

Разом зі Славою їде ще один популярний комік проекту Stand Up від Comedy Club Production - Гурам Амарян! Гурам Амарян позиціонує себе як перший єзидський стендап-комік. Як він сам зазначає: "Основною темою для виступів на даний момент є тема кавказців. Також я пишу про свій народ єзидів. Мені хочеться розповісти про це. У нас такий маленький народ, про який ніхто нічого не знає, а у нас так багато різних традицій. я в цьому живу, в двох культурах. Я бачу величезну різницю в цьому і коли я розповідаю, людей шокує".

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками і емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі й отримати приємні спогади від концерту, адже сміх - це найкращий відпочинок! Саме такий вечір очікує глядачів на Великому Stand Up від Слави Комісаренка та Гурама Амаряна!

Тривалість програми 1,5 години.
Шоу-програма представлена російською мовою.
Рекомендується особам від 16 років.

Схожі події

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко 15 березня 19:00, Пт Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Вже не хочу 15 березня Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Палац культури КПІ Придбати Фестиваль Київської Ліги Сміху 03 березня 18:00, Нд Фестиваль Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Фестиваль Київської Ліги Сміху Вже не хочу 03 березня Фестиваль Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Stand Up / Стендап «Квартирник Під Асфальтом» 17 лютого 20:00, Нд Stand Up / Стендап «Квартирник Під Асфальтом» Київ, Під Асфальтом Пляж від 130 грн. Stand Up / Стендап «Квартирник Під Асфальтом» Вже не хочу 17 лютого Stand Up / Стендап «Квартирник Під Асфальтом» Під Асфальтом Пляж Придбати Лесь Подерв'янський 23 березня 19:00, Сб Лесь Подерв'янський Чернівці, Черновицкая филармония від 190 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 23 березня Лесь Подерв'янський Черновицкая филармония Придбати