ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян

4 жовтня 2018, Чт. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резиденти Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі й отримати приємні спогади

Невичерпний гумор від Слави Комісаренка та Гурама Амаряна.

Білоруський комік Слава Комісаренко і представник стародавнього роду єзидів Іраку Гурам Амарян є одними з топових і найбільш затребуваних стендап-артистів. Дві гумористичні протилежності, які максимально урізнобарвлять цей вечір.

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які близькі всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і цього разу приїздять одні з найвідоміших стендаперів.

Слава Комісаренко - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко завоював популярність і став одним з головних резидентів проекту Stand Up від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також стосунки зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить завдання не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні і важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтеся, наскільки багатий і якісний у Слави гумористичний арсенал.

Разом зі Славою їде ще один популярний комік проекту Stand Up від Comedy Club Production - Гурам Амарян! Гурам Амарян позиціонує себе як перший єзидський стендап-комік. Як він сам зазначає: "Основною темою для виступів на даний момент є тема кавказців. Також я пишу про свій народ єзидів. Мені хочеться розповісти про це. У нас такий маленький народ, про який ніхто нічого не знає, а у нас так багато різних традицій. я в цьому живу, в двох культурах. Я бачу величезну різницю в цьому і коли я розповідаю, людей шокує".

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками і емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі й отримати приємні спогади від концерту, адже сміх - це найкращий відпочинок! Саме такий вечір очікує глядачів на Великому Stand Up від Слави Комісаренка та Гурама Амаряна!

Тривалість програми 1,5 години.
Шоу-програма представлена російською мовою.
Рекомендується особам від 16 років.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати