Венеціанець

25 березня 2020, Ср. 19:00
Центр Леся Курбаса Київ, вул. Володимирська 23в
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Венеціанець у Києві - фото №1 Венеціанець у Києві
Венеціанець у Києві - фото №2 Венеціанець у Києві афіша
Венеціанець у Києві - фото №3 Венеціанець у Києві квитки
Венеціанець у Києві - фото №4 Венеціанець у Києві на concert.ua
Венеціанець у Києві - фото №5 Венеціанець у Києві фото
Венеціанець у Києві - фото №6 Венеціанець у Києві піти
Венеціанець у Києві - фото №7 Венеціанець у Києві дивитись
Венеціанець у Києві - фото №8 Венеціанець у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу Венеціанець?

1. Заборонена п'єса Вільяма Шекспіра.
2. Скандальна тема.
3. Інноваційний Альтернативний Метод створення проекту.

Ви можете придбати квитки на Венеціанець на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Інноваційний театральний проект «ВЕНЕЦІАНЕЦЬ» за мотивами творів Вільяма Шекспіра створений за новітнім альтернативним методом креативної структурованої образної акторської імпровізації Олега Драча, розробленого на основі практичних і теоретичних напрацювань започаткованих на початку 20 століття українським театральним режисером Лесем Курбасом.

Головною темою вистави є людський зиск та користь. Центральний герой Венеціанець є блукаючим персонажем, котрий грає роль спостерігача, коментатора, присутнього та коментатора усіх подій крізь вільне прочитання сюжету п’єси «Венеційський купець» Вільяма Шекспіра. Актори будували власних персонажів шляхом створення персональних монологів на задані теми режисером-постановником. Створені акторські монологи переплітаються з монологами персонажів «Короля Ліра», «Гамлета», «Макбет» та «Венеційського купця» Шекспіра, створюючи цілком новий мистецький твір - цілісну театральну виставу за альтернативним методом образної імпровізації молодої креативної команди універсальних творчих особистостей, відомих акторів кіно і театру, здатних самостійно створювати текст, музику, спів, танець, драматургію, сценографію, акторську гру, сценографію та режисуру.

Автор ідеї, режисер та продюсер проекту Мирослав Гринишин
Композитор, звукорежисер та виконавець Роман Суржа
Хореограф та актор Василь Гринюк
Відеорежисер Євген Копйов

Учасники: Марія Хомутова, Сергій Детюк, Аксінья Кушнєрова, Анастасія Ренард, Сергій Труш, Олег Марховський

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати